fot. Woytek /Legionisci.com
REKLAMA

Górnik Łęczna rywalem Legii w 1/4 finału Pucharu Polski

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W piątek wylosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek rywalem Legii Warszawa będzie Górnik Łęczna. Mecz odbędzie się w Warszawie. Spotkania tej rundy zostaną rozegrane w dniach 1-3 marca 2022.

Pary 1/4 finału:
Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków
Piast Gliwice / Górnik Zabrze - Lech Poznań

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
Majkel - 04.12.2021 / 17:03, *.chello.pl

Ten co losuje ma jakiś niespotkaną rękę do tych kulek po każdej rundzie. W przeciwnym razie już by nas tam nie było.

odpowiedz
Zu(L)us - 04.12.2021 / 18:17, *.centertel.pl

@Majkel: Żeby tą ręką nie podcieral się. Narodowy czeka na NaS..Nikt w POLSCE nie robi coś takiego niesamowitego.

odpowiedz
Omg - 04.12.2021 / 11:20, *.orange.pl

Bezpośredni rywal w tabeli. Niewielka różnica w punktach. Grają lepiej niż na początku sezonu.
To nie będzie spacerek.

odpowiedz
(L)egia - 04.12.2021 / 16:25, *.196.19

@Omg: Tu już nie ma słabych drużyn. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z łęczyńskim gigantem.

odpowiedz
Zu(L)us - 04.12.2021 / 09:05, *.centertel.pl

Lepiej być nie mogło. Narodowy czeka na NaS

odpowiedz
Luk - 03.12.2021 / 21:33, *.timplus.net

Jedna z nielicznych drużyn, z którą w tym sezonie nie przegraliśmy ;p

odpowiedz
:) - 04.12.2021 / 11:03, *.plus.pl

@Luk: Jeszcze nie przegralismy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.12.2021 / 18:59, *.centertel.pl

Ale fart, najsłabszy z możliwych przeciwników w domu.

odpowiedz
Korek - 04.12.2021 / 00:36, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: do czasu, jesienny sezon nadal trwa...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 04.12.2021 / 11:02, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: akurat najsłabszy to bylby chyba Grudziądz w tym towarzystwie ale z kim bysmy nie grali to Gołębiewski powie że trudny mecz no chyba że będzie już inny trener.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 04.12.2021 / 17:46, *.centertel.pl

@Zbieracz kartonow: Jaki Grudziądz? W domu?

odpowiedz
abc - 03.12.2021 / 17:27, *.autocom.pl

JAZDA! W tym sezonie PP to po za utrzymaniem w ekkstraklapie cel nr 1.

odpowiedz
NaSpokojnie - 03.12.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

@abc:
Gdyby ktoś mi powiedział przed sezonem że naszym celem będzie utrzymanie...mimo że tak jest, to ciągle jestem w szoku gdy to czytam...

odpowiedz
e(L)o - 03.12.2021 / 16:11, *.vectranet.pl

Po ile teraz kartofle na rynku?

odpowiedz
Micha - 03.12.2021 / 16:05, *.interwan.pl

Nareszcie mecz pucharowy w Warszawie

odpowiedz
(L)egia - 03.12.2021 / 15:40, *.201.163

Tu nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
NaSpokojnie - 03.12.2021 / 21:15, *.t-mobile.pl

@(L)egia:
Dobre.... Uwielbiam ten tekst :)
Bardzo się cieszę z losowania, bo mam nadzieję że na wiosnę złapiemy wiatru w żagle z nowym trenerem :) i jednak wywalczymy puchary przez PP...
Rok temu by nie miało dla mnie znaczenia na kogo wpadniemy, to oni powinni się bać...a teraz nie mogę w to uwierzyć że cieszę się że gramy z Łęczną... u nas....bo wtedy większe szanse.....

odpowiedz
(L)egia - 04.12.2021 / 16:23, *.196.19

@NaSpokojnie: Tak jest, to powinien być pewniak do oklepania. Spoko, jeszcze się podniesiemy.

odpowiedz
...L... - 03.12.2021 / 15:18, *.play-internet.pl

Puchar za ligę ;)

odpowiedz
Biała Siła - 03.12.2021 / 16:05, *.vectranet.pl

@...L...: Żart ? ,Żadnego kupczenia ,aleeee wiemy jak to wygląda

odpowiedz
Czarek - 03.12.2021 / 17:45, *.plus.pl

@...L...: Mam nadzieję że uda nam się wygrać z łeczna

odpowiedz
Olomanolo - 03.12.2021 / 21:20, *.play-internet.pl

@Czarek. Wymagasz szacunku zachowaj Go sam. Łęczna piszemy z dużej litery

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.12.2021 / 11:00, *.plus.pl

@...L...: Zapewne tak będzie bo chyba tak wypadnie że zagramy z nimi ligę a potem od razu PP czy na odwrót albo jakoś w niezbyt odległych terminach 2 mecze z nimi będą

odpowiedz
Kolega po szalu - 04.12.2021 / 11:04, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : będzie jak z Cracovia za Vukovicia.

odpowiedz
Wawa - 03.12.2021 / 15:18, *.chello.pl

Alan pajacyku internetowy zwijaj sie do siebie na stronę lamusie

odpowiedz
Zdzicho - 03.12.2021 / 14:42, *.tpnet.pl

W lidze to za tzw 6 punktow o utrzymanie. Mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie prawdziwy trener

odpowiedz
Yeti - 03.12.2021 / 14:38, *.netfala.pl

Chciałem posrańskiego łacha i to jeszcze w Posraniu na dobre przełamanie. No ale trudno, znowu wylosowaliśmy lubelaków.

odpowiedz
Krzysztof - 03.12.2021 / 13:55, *.centertel.pl

Jak Legia trafi na Raków a Papszuna ma pracować od lata. To może się zrobić niezły bajzel wokół trenera. Chyba ze wygra z Legią i przez to nie zagrać w pucharach dziwna sytułacja. Wtedy prezes by go zwolnił jeszcze w maju zanim by zaczął pracować i naprawdę wyobrażam to sobie heh

odpowiedz
(L) - 03.12.2021 / 13:35, *.t-mobile.pl

Teraz ciekawe czy gramy u siebie czy na wyjeździe

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 03.12.2021 / 13:36, *.vectranet.pl

@(L): W Warszawie.

odpowiedz
TOXI - 03.12.2021 / 13:28, *.telnaptelecom.pl

Mam nadzieje, że Nasz ulubieniec śpiączka będzie. :)

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 03.12.2021 / 13:20, *.vectranet.pl

Szkoda, liczyłem na Raków ze względu na Papszuna.

odpowiedz
antykler - 04.12.2021 / 00:05, *.kth.pl

@(L)Łomża(L): a Ty z milicji czy walczysz nadal z Olsztynem ?

odpowiedz
grzesiek - 03.12.2021 / 13:17, *.centertel.pl

Co sie odwlecze to nie uciecze. Polfinal lib final latwy noe bedzie...

odpowiedz
Alan - 03.12.2021 / 13:15, *.t-mobile.pl

Hehehehehe i gdzie są teraz Ci wszyscy narzekacze na sędziów i PZPN, autostrada do PP w sytuacji gdy w lidze nie idzie....przypadek ?????

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 03.12.2021 / 13:37, *.lukman.pl

@Alan: Ale pier...lenie...
Lech do tej Pory: Skra Częstochowa, Unia Skierniewice, Garbarnia Kraków. Dopiero w ćwierćfinale trochę trudniej.
Raków: Stal Rzeszów, KKS Kalisz, Termalica BB, Arka Gdynia...

odpowiedz
Alan - 03.12.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Pa(B)(L)o:
Tylko ze w obecnej dyspozycji Lech będzie faworytem w każdym spotkaniu z drużyną ekstraklapy a w obecnej dyspozycji Legii w konfrontacji z drużyną z tego sago poziomu rozgrywek to ona byłaby faworytem nie Legia. I nie to bym sie czepiał tyle tylko ze jest tu tyłu wyznawców teorii anty PZPN czy sędziowania ze zwracam uwagę na ten malutki szczegół.....

odpowiedz
Ju(L)ius - 03.12.2021 / 16:56, *.vectranet.pl

@Alan: O co ci człowieku chodzi??

odpowiedz
Reader - 03.12.2021 / 13:15, *.chello.pl

bardzo dobre losowanie
do tego czasu dużo może się zdarzyć

odpowiedz
tejon - 03.12.2021 / 13:13, *.orange.pl

Więcej szczęścia niż rozumu...

odpowiedz
Szpaku - 03.12.2021 / 13:13, *.net.pl

to będzie trudny mecz...

odpowiedz
oLaf - 03.12.2021 / 13:22, *.vectranet.pl

@Szpaku: je...łem! ; P

odpowiedz
Piotrek Ochota - 03.12.2021 / 13:48, *.net.pl

@Szpaku: Ja też je...łem xD Na ten moment szykuje się porywający mecz na szczycie

odpowiedz
Bie(L)any - 03.12.2021 / 14:47, *.lsas.aero

@Szpaku:
No, a czego się można spodziewać po takim meczu jak gra 16-ta drużyna z 18-tą ekstraklapy... to muszą być emocje ...

odpowiedz
SEBO(L) - 03.12.2021 / 18:57, *.centertel.pl

@Bie(L)any: Do marca jeszcze mogą zamienić się miejscami...

odpowiedz
Pawe(L) - 03.12.2021 / 13:11, *.piotrkow.pl

I Łęczna:)

odpowiedz