Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Charatin: Winni są wszyscy - od piłkarzy po prezesa

Woytek, źródło: Youtube БЕЙ БЕГИ

- Tak się złożyło, że trafiłem do Legii w momencie, kiedy w zespole wszystko się zmieniało. Nie mogłem sobie wyobrazić, że w takim klubie w tak krótkim czasie może nastąpić aż tyle zmian. Latem przyszło chyba z dziesięciu nowych zawodników, zmieniał się sztab szkoleniowy. Zmieniono jednego trenera, potem drugiego, a potem przyszedł trzeci. Wyglądało to tak, jakby drużyna dopiero miała być budowana. Dlatego zespół wpadł w taki kryzys, ale trzeba z nim sobie poradzić i na pewno uda nam się z niego wyjść - mówi Ihor Charatin podczas rozmowy z ukraińskim youtuberem "БЕЙ БЕГИ".

- W pewnym momencie sytuacja maksymalnie się skomplikowała. Kibice bardzo przeżywają niepowodzenia, a w Legii szczególnie. Gdy wracaliśmy do ośrodka treningowego po meczu wyjazdowym, zatrzymała nas 20-30-osobowa grupa kibiców. Zrozumieliśmy, że sytuacja nie jest dobra. Zaczęli oni po kolei wchodzić do autobusu, czego nikt się nie spodziewał. Pierwszy z kibiców głośno krzyczał, poczułem się jak zakładnik. Za nim weszli kolejni w maskach i także krzyczeli. W pewnym momencie pomyślałem, że będzie awantura, pojawiły się ciosy - uderzono dwóch kolegów z drużyny. W tym czasie przyjechała policja i kibice od razu wyszli z autobusu. Nie wiedziałem, jak się zachować - odzywać się czy nie odpowiadać?

- W tej sytuacji winni są wszyscy. Wszyscy powinni wziąć winę na siebie. Nie powinno być tak, że ktoś myśli, iż to nie jego wina. Serio mówię: winni są wszyscy - od piłkarzy po prezesa. Rozumiem kibiców, w takim klubie wyniki powinny być zdecydowanie lepsze. Teraz przyszedł nowy szkoleniowiec i - daj Boże - poukłada wszystko tak, by było dobrze.

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Olomanolo - 02.01.2022 / 11:14, *.207.247

Czyżby odchodził z Legii że taki odważny w swojej wypowiedzi

odpowiedz
bronek49 - 01.01.2022 / 17:25, *.chello.pl

bardzo odważna wypowiedż i brawo za to co powiedział i się nie bał może z niego coś będzie

odpowiedz
Lolo - 01.01.2022 / 15:33, *.plus.pl

No faktycznie Amerykę odkrył drewniak!

odpowiedz
Frank Stilwell - 01.01.2022 / 15:17, *.vectranet.pl

Najgorsze jest to ze taka sytuacja powtarza się w zasadzie co pół roku.I to co powiedział Charatin to nie wiem czy jest to także wina piłkarzy. Bo piłkarze obcokrajowcy którzy przychodzą do zagranicznego klubu np takiej dziadoskiej Legii to w zasadzie nie wiedzą jak dany klub funkcjonuje.Dopiero potem jak się dowiadują w trakcie ich występowania to wtedy,albo grają tak jak potrafią albo po prostu odchodzą.
Uważam że nie jest to głównie wina piłkarzy,a prezesa. Tylko i wyłącznie.
Gdy był Lesnodorski to wszystko wyglądało o wiele lepiej.Były europejskie puchary w zasadzie co rok a za Mioduskiego raz na 5 lat.Mistrzostwo z Leśnym tez w zasadzie rok do roku a za Mioduskiego Legia może spaść.
Jeśli nie zmieni się prezes to mogą być długie lata posuchy

odpowiedz
Ginka - 01.01.2022 / 00:29, *.chello.pl

Chłoptasiu, jak będziesz nieco starszy, to nie pozwolisz sobie na to, aby ktoś taki jak miodo podobny próbował tak prymitywnie rozmywać swoją odpowiedzialność, m.in. twoim kosztem. Większość z nas kibiców już nigdy nie kupi tych jego zgranych gadek i tandetnych bajerów. Zrozumiesz, jak pożyjesz dłużej w klubie przy Ł3, w co osobiście wątpię...

odpowiedz
Kaczynski - 01.01.2022 / 21:23, *.vectranet.pl

@Ginka: i tak przylecicie z kasa w zebach po nowe koszulki, bilety i inne pierdy od Loczka hehehhehehehe

odpowiedz
Ginka - 01.01.2022 / 22:18, *.chello.pl

@Kaczynski: skoro uważasz, że miodowe gatki i bajery są po kosztach, to przypominam, że jutro jest już 2 stycznia i pora najwyższa "ochłonąć"...

odpowiedz
Biała Siła - 31.12.2021 / 14:41, *.vectranet.pl

To ja też opowiem jak było ,jechaliśmy zatrzymali nas ,i ktoś otworzył drzwi ,i weszliśmy ,nie było bicia tylko rozmowa ,bohatersko w obronie nas piłkarzy stanął Luki ,bo najmniejszy taki nie pozorny ,reszta w słuchawkach siedziala i nic nie widziala ,

odpowiedz
grzesiek - 31.12.2021 / 16:00, *.centertel.pl

@Biała Siła: w obronie " nas piłkarzy" hmmm to z kim mamy przyjemność, nie boj sie ujawnij kim jestes. Emreli tak dobrze po polsku by nie napisał. Jędza to Ty.?

odpowiedz
Biała Siła - 31.12.2021 / 16:09, *.vectranet.pl

@grzesiek: Kolego kibicem ,to taki sarkazm z przekąsem ,sylwestrowym .

odpowiedz
K(L)AKIER - 31.12.2021 / 23:49, *.inetia.pl

@Biała Siła: mały pies zawsze najwięcej szczeka

odpowiedz
(L)egia - 31.12.2021 / 13:25, *.196.19

Szacun za szczerość, choć jak to odbierze miłościwie nam panujący prezes to się okaże...

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 31.12.2021 / 13:06, *.plus.pl

Nie pograł za wiele w tej rundzie ale pokazał że na stopera się nie nadaje w meczu w Gliwicach.

odpowiedz
grzesiek - 31.12.2021 / 09:17, *.centertel.pl

Widać po sprowadzonych zawodnikach przede wsYstkim po ich ilosci ze dla kucharskiego liczyła sie kasiora. To nie pierwsze okienko kiedy sprowadzonych jwst ponad 5 pilkarzy. Przeciez wiadomo ze to nie wplywa dobrze na zespol. Ci co byli w zespole sobie mysla ze jak sprowadza sie 7 pilkarzy tzn ze 7 pozycji w skladzie potrzebuje wzmocnienia. Ogolnie syf pier**k mam nadzieje ze Vuko z Zielem to poukladają

odpowiedz
ikea - 31.12.2021 / 09:06, *.play-internet.pl

kto to jest?

odpowiedz
Sarcastico. - 31.12.2021 / 13:30, *.orange.pl

@ikea: Też się zastanawiam. Chyba nasz zawodnik?

odpowiedz
ws - 31.12.2021 / 08:55, *.vectranet.pl

Jak będzie przygotowany fizycznie do gry to może coś wniesie. Zawodnik typowo defensywny i chyba takiego Vuko potrzebuje chociaż mam wrażenie, że Celhaka jest bardziej wszechstronny tak jak Slisz.

odpowiedz
Hautausmaa - 31.12.2021 / 08:43, *.tpnet.pl

UUUUUU. Grubo sobie pojechałeś Panie Charatin! Dywanik, rezerwy, itd...

odpowiedz
Stop segregacji! - 31.12.2021 / 08:11, *.orange.pl

I to jest kolejny dowód na to że Kucharski zrobił kolejny słaby, przypadkowy, nieprzemyślany transfer, Ukrainiec przychodzi do ligi polskiej i jest zaskoczony, że trzeba walczyć! Jak nie widać zaangażowania ( a nie widać) to wypad z Legii!

odpowiedz
maaciekw - 31.12.2021 / 08:07, *.135.170

jest jednym z tych "10" nowych, więc czego się spodziewał

odpowiedz
(L) - 31.12.2021 / 05:37, *.plus.pl

Brawo dla będących w autobusie. Szkoda ze tak późno ale BRAWO !!!

odpowiedz
Zgred - 31.12.2021 / 02:05, *.02.net

Niech się szykuje lepiej na wojnę z ruskimi

odpowiedz
Korwinista - 31.12.2021 / 08:56, *.t-mobile.pl

@Zgred: żadnej wojny nie będzie

odpowiedz
Adam - 31.12.2021 / 00:30, *.play-internet.pl

Uuu, daruś będzie piszczał

odpowiedz
Jasio - 31.12.2021 / 00:35, *.aster.pl

@Adam: Nie będzie.

odpowiedz
ojtor - 31.12.2021 / 00:28, *.centertel.pl

Panie Charatin, czy zagrał Pan chociaż jeden dobry mecz odkąd pojawił się Pan w Legii?

odpowiedz
Jasio - 31.12.2021 / 00:34, *.aster.pl

@ojtor: Zacznij oglądać mecze, to nie będziesz zadawał głupich pytań.
Odpowiadam: nie.

odpowiedz
Ech - 31.12.2021 / 04:02, *.centertel.pl

@Jasio: właśnie. Zacznij oglądać mecze to głupio może odpowiadać nie będziesz.
Inteligentny i przytomnie grający piłkarz. Umie podać i ładnie przymierzyć strzelając gola. Przewiń Jasiu archiwum A później się wypowiadaj

odpowiedz
SEBO(L) - 31.12.2021 / 04:24, *.centertel.pl

@Ech: inteligentny i przytomnie grający piłkarz,który wychodzi z założenia, że lepiej mądrze stać, niż głupio... siedzieć na ławce rezerwowych...

odpowiedz