Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli pozwał Legię i chce odejść

Redakcja, źródło: cumhuriyet.com.tr, goal.az, sfera.az

Jak informują azerskie i chorwackie media, Mahir Emreli złożył pozew przeciwko Legii Warszawa. Napastnik chce rozwiązania kontraktu z winy klubu i wypłaty pozostałych należności. Nie poinformowano jednak, do jakiego organu pozew został skierowany.

W ostatnich dniach Emreli, który nie stawił się na przygotowania do rundy wiosennej, znalazł się w kręgu zainteresowania kilku klubów. Wymienia się wśród nich m.in. Dinamo Zagrzeb, Fehervar FC, Aris Saloniki oraz Galatasaray i İstanbul Başakşehir z Turcji. Formalnie jednak zawodnika wiąże z Legią jeszcze ponad 2-letnia umowa i w teorii nie może prowadzić negocjacji z innymi klubami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
Maciek - 12.01.2022 / 00:18, *.172.2

Zebrać kasę za resztę kontraktu, od ekipy która weszła do autobusu i dać mu odejść.

odpowiedz
Adamo - 11.01.2022 / 23:22, *.orange.pl

Miodek skończył prawo na Harvardzie, puści go w samych skarpetkach jak Harvey Specter ????????????‍♂️????

odpowiedz
Legionista - 11.01.2022 / 21:51, *.vectranet.pl

Powinien zgnić w rezerwach naszego Klubu.

odpowiedz
E-g - 11.01.2022 / 20:16, *.tpnet.pl

Dawać go do Olimpii . Ksiądz go nawróci na katolika .

odpowiedz
Jam - 12.01.2022 / 20:26, *.telkab.pl

@E-g: jedno i drugie siebie warte

odpowiedz
KLanik - 11.01.2022 / 17:06, *.chello.pl

Wziąć go do rezerw i oddać do jakiegoś magazynu na kierowcę wózka widłowego, niech nauczy się co to jest ciężka praca. Pensja ma być najniższa z możliwych, resztę kasy mu zabrać i oddać na chore dzieci. Tak trzymać, aż zacznie błagać o zwolnienie z klubu, wtedy przenieść go do biedronki na kasę i obciąć pensję o połowę. Potem praca na budowie itd.

odpowiedz
kalosz - 12.01.2022 / 11:33, *.mm.pl

@KLanik: w biedronce wcale zle nie płaca...a dostac sie tam to jak w totka trafić:)

odpowiedz
Żyrardów - 11.01.2022 / 16:38, *.play-internet.pl

Oczywiscie można być gnidą i zepsuć mu karierę np. nie pozwolić na transfer i wypożyczyć do np. Huraganu Korytów
Ale po co?
Nie chce grać w Legii niech nie gra
Sprzedać za dobrą kasę i niech chłopak pozna polskie serce i tyle

odpowiedz
FC Płochocin - 11.01.2022 / 18:14, *.orange.pl

@Żyrardów : W Korytowie tylko Błękitni!

odpowiedz
Konrad - 12.01.2022 / 16:32, *.plus.pl

@Żyrardów : Jeżeli pozwolą mu odejść bez konsekwencji to będzie sygnał dla reszty i za byle głupotę będą sypac się pozwy. Wszyscy muszą wiedziec że tak się nie gra

odpowiedz
tomiacab - 14.01.2022 / 09:57, *.18.128

@Konrad: z reguły nie myślę w ten sposób, ale w tym przypadku, to bym go zniszczył. Od początku mowil ze to przystanek dla niego. Strzelił 5 goli na krzyż w pucharach, nie podawał kolegom lepiej ustawionym , marnując sytuację i chce przyspieszyć czas swojej promocji. Dać mu jeden mecz na Ł3 żeby poczuł miłość kibiców i zesłać do rezerw.

odpowiedz
Kieł - 11.01.2022 / 16:29, *.com.pl

Do rezerw go.

odpowiedz
Atmosferić - 11.01.2022 / 15:40, *.orange.pl

Sytuacja Legii pokazuje jak wiele może sie w rok wydarzyc w polskiej pilce - rok temu była beka z lecha, a dzis patrzmy gdzie jest Legia...

Legia od mistrza do zera, Lech od zera do lidera.

odpowiedz
Kris - 11.01.2022 / 15:20, *.centertel.pl

Przecież klub go nie pobił . Pobicie też nie miało miejsca na jego terenie . To tak jakby kogoś pobili w drodze na uczelnię następnie skarżył uczelnie że go pobili w drodze na nią . Nie jestem prawnikiem ale wg mnie nie ma szansy wygrać . I tak długo jak nie uda się go sprzedać do rezerw. Jak nie będzie chcieć grać to wypłaty też nie dawać bo nie chce wywiązywać się ze swoich obowiązków

odpowiedz
Heh - 12.01.2022 / 11:24, *.geckonet.pl

@Kris : Przykład powinieneś dać inny... jakby pracownik ZTM jechał do bazy, ale został pobity w autobusie 172 należącym do ZTM. Nadal jednak nie pobił go ZTM lecz gość, który wskoczył na przystanku...

odpowiedz
Trampek - 11.01.2022 / 15:13, *.net.pl

Wszystko zależy od tego, czy złożył pozew czy konfabuluje. A jeżeli złożył pozew , to zależy do jakiego organu został skierowany.Gdy będą znane te przesłanki / czy? i gdzie rodzaj organu ? / będzie można wypowiedzieć się więcej w tym temacie .

odpowiedz
Januszek - 11.01.2022 / 14:49, *.chello.pl

Zawsze wierzylem ze ten pijak ma jaja :D

odpowiedz
miet - 11.01.2022 / 15:36, *.tpnet.pl

@Januszek: hahahahaha
dobre

odpowiedz
Ju(L)ius - 11.01.2022 / 14:42, *.vectranet.pl

A niech spada...

odpowiedz
:) - 11.01.2022 / 12:32, *.plus.pl

Odsunąc do rezerw za odmówienie stawienia się na treningach 1 druzyny już samo to wystarczy i dodatkowo zjazd formy sportowej jest dużo możliwości żeby to odpowiednio zaargumentowac.

odpowiedz
K(L)AKIER - 11.01.2022 / 13:42, *.plus.pl

@:): zawsze może mieć 3 razy z rzędu covida

odpowiedz
Szacher Mahir - 11.01.2022 / 12:29, *.plus.pl

Przesunąć do Legii II a jak odmówi trenowania i grania to kara finansowa i rozwiązać umowę z winy zawodnika ewentualnie sprzedać za kasę jeszcze w tym okienku.

odpowiedz
Krystek - 11.01.2022 / 12:28, *.plus.pl

Jak go zajedziecie/zniszczycie jak piszecie to z pewnością to będzie nagłośnione i mało kto zdecyduje się tu przyjść.
Ja bym to olał.
Zresztą nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak ciężki czas dla Legii nadchodzi.
Finansowy, organizacyjny, sportowy, a nawet kibicowski. To co było jesienią to było tylko preludium.

odpowiedz
Zlb 82 - 11.01.2022 / 14:22, *.centertel.pl

@Krystek: Prawda.Pudel już tak się w tym wszystkim pogubił że będzie naprawdę baaardzo ciężko ogarnąć ten cały syf!!!

odpowiedz
Rafał - 11.01.2022 / 12:28, *.tpnet.pl

nie chciało sie grac gwiazdeczce i teraz się pulta? nie wykonywał należycie swoich obowiązków jako pracownik , tak go pojechac. niech grzeje ławę w Legi ll. pastuch nie piłkarz

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 11.01.2022 / 12:26, *.plus.pl

Jedyna opcja to do rezerw gnoja i wystawić na sprzedaż póki okienko transferowe otwarte.

odpowiedz
:) - 11.01.2022 / 12:24, *.plus.pl

Posiedzimy rok na ławce w Legii II to inaczej będziesz mowil.

odpowiedz
Kolega po szalu - 11.01.2022 / 12:23, *.plus.pl

Do Legii II z patalachem.

odpowiedz
Mario - 11.01.2022 / 12:12, *.02.net

Skoro chce wypłaty do końca to 2lata w rezerwach na ławie i gra czasami w końcówkach. Po karierze...

odpowiedz
ZenekL3 - 11.01.2022 / 11:52, *.chello.pl

Nie bardzo rozumiem dlaczego jeszcze nie jest zdyskfalifikowany? Wielki Mioduski, członek licznych organizacji piłkarskich się go boi?

odpowiedz
Kamień - 11.01.2022 / 11:52, *.chello.pl

Już się prawnicy wypowiadali, chociaż za bardzo im nie ufam :) Nie ma szans na rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Też podawali przykład sportingu, ale różnica jest taka, że działo się to na obiektach klubowych. Mam jednak dziwne przeczucie, że nasz pan i władca się ugnie i bedzie rozwiązanie za porozumieniem stron

odpowiedz
Kot - 11.01.2022 / 11:52, *.centertel.pl

Wiertarka Hilti czy Bosch?

odpowiedz
asd - 11.01.2022 / 11:57, *.orange.pl

@Kot: Zależy od zastosowania, ale raczej hilti

odpowiedz
oLaf - 11.01.2022 / 13:11, *.vectranet.pl

@Kot: do czego potrzebna?

odpowiedz
Fiu fiu fiu - 11.01.2022 / 13:24, *.centertel.pl

@Kot: Do wiercenia w kolanach lepszy Bosch

odpowiedz
NAS - 11.01.2022 / 20:57, *.centertel.pl

@Kot: zdecydowanie hilti

odpowiedz
Dżej Ďżej Okocza - 11.01.2022 / 11:46, *.play-internet.pl

W autokarze arystokracja siedzi z tyłu.

odpowiedz
Wierny kibic - 11.01.2022 / 11:20, *.t-mobile.pl

Chcą go kluby ale za darmo. Czy uda mu się rozwiązać kontrakt to nie jest takie pewne. Dużo ryzykuje bo może wylądować w rezerwach Legii albo zapłaci karę finansową i zawieszenie na jakiś okres.

odpowiedz
Szpaku - 11.01.2022 / 10:55, *.net.pl

Ludzie nie dajcie się ponosić emocjom! Nie ważne czy Emerli zasłużył czy nie, czy grał dobrze czy nie. Nikt nie ma prawa wydawać samosądów na zawodnikach! Czy my zyjemy w średniowieczu??? Możecie być pewni, że dostanie rozwiązanie kontraktu. Takie są fakty. W innym przypadku UEFA /FIFA zgodziłaby się na kibolskie samosądy na zawodnikach. Wierzycie, że sobie pozwoli na coś takiego?? Pora zapomnieć o tym zawodniku i skupić się na przygotowaniu do sezonu i walce o utrzymanie.

odpowiedz
ekko - 11.01.2022 / 11:06, *.autocom.pl

@Szpaku: czyli rozumiem, że jak mi się już klub nie podoba, nie chcę tam grać, to napuszczam na siebie byczków, żeby mnie poszturchali i cyk do nowego klubu + zaległą wyplata

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.01.2022 / 11:43, *.aster.pl

@Szpaku: Udajesz pierwszego naiwnego? Cwaniak chce narąbać Legię i nawet UEFA doskonale o tym wie. Przecież to jego "zdruzgotanie psychiczne" - to humbug. Moim zdaniem, bardziej dołuje np. udawanie małp i rzucanie bananów czarnoskóremu zawodnikowi w czasie meczu, niż pojedynczy strzał w jape w autobusie. Oszust i pajac.

odpowiedz
tfj83 - 11.01.2022 / 12:36, *.pepco.eu

@Po(L)ubiony:
Amen, Bracie. Prawda jest taka, że gość strzelał głównie w meczach europejskich. Za ligę nie zamierzał umierać. Znalazł wytrych by natychmiast uciec na wyższy kontrakt, i próbuje to zrobić. Nie jest to rozważne i roztropne, bo Legia w kolejnym sezonie będzie na szczycie tabeli, natomiast on zakłada, że nie awansujemy do Pucharów w tym sezonie, a to co ugrał do tej pory może być już jego sufitem. Więc walczy o nowy kontrakt tu i teraz. Jeśli rozwiąże kontrakt z winy klubu (raczej to się nie uda), to jeszcze więcej wyciągnie za podpisanie z nowym klubem. Druga opcja, to że Legia sprzeda go za cenę minimalizującą stratę i wtedy i tak już wywalczy wyższy kontrakt.

Najgorsza dla niego opcja to ta, że Legia nie sprzeda go, przesunie do rezerw, a on przegra walkę o rozwiązanie z winy klubu. Wtedy będzie musiał wypełnić kontrakt. Jeśli nie pojawi się na treningach, to będzie miał problem. Ewentualnie może być na L4 i mieć "depresję" przez rok, ale to z kolei odbije się na jego piłkarskiej jakości i zdecydowanie utrudni mu znalezienie dobrego klubu i sensownych pieniędzy.

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2022 / 10:50, *.centertel.pl

Z niewolnika nie ma pracownika, ale ja kazałbym mu grać na siłę. Zasłużył na to, na chociaż jeden mecz przed własną publicznością, a później do rezerw zesłać i kazac tam grac

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2022 / 10:46, *.centertel.pl

Rozczeniowa rasa. Ktos im od pieluch wmawia ze są poszkodowani, że im się należy, a później odklejeni od miejscowego prawa robią z siebie błaznów, bo ktoś ich tak pokierował i jeszcze skasuje ich na hajs za prowadzenie sprawy. No ale rozgłosu zyska więcej niż na boisku, a mowil od początku ze przyszedł się wypromować.

odpowiedz
Majkel - 11.01.2022 / 10:40, *.chello.pl

Kokos klub allez allez, kokos klub, kokos klub....

odpowiedz
tzw79 - 11.01.2022 / 09:55, *.warszawa.pl

Kiedy ten zawodnik pojawił się w klubie to byłem pod wrażeniem. Doskonałe występy, ambitna gra, wzbudzał sympatię w udzielanych wywiadach. Na dzień dzisiejszy z tego dobrego wrażenia nie zostało nic. Po początkowych sukcesach totalny spadek formy, kiepskie występy i teraz jeszcze otwarty konflikt z pracodawcą. Takich ludzi w klubie nie potrzebujemy.

odpowiedz
kibic(L) - 11.01.2022 / 09:38, *.inetia.pl

Trzeba jasno powiedzieć, że nie zagrało kilka rzeczy.
1. Beznadziejne zarządzanie klubem.
2. Beznadziejne wyniki klubu i strefa spadkowa.
3. Mentalna zapaść całego sztabu i zawodników.
4. Wpierdziel od kiboli.
5. Problemy z aklimatyzacją samego zawodnika (również w drużynie).
6. Wiele meczów, w których zawiódł (np. z Piastem).
7. Doniesienia o niesportowym trybie życia zawodnika.

Sami widzicie, mnóstwo negatywnych czynników jak na pół roku obecności w klubie. Koleś nie wytrzymał i chce zmienić otoczenie. Ja się w ogóle nie dziwię. Jest młody, papiery na grę ma, nie widzi siebie ani w klubie, ani w drużynie, ani w mieście, ani w Polsce ani tym bardziej jako ulubieniec mediów czy kibiców, od których przedstawicieli przyjął w twarz a pewnie i dostał mnóstwo "ciepłych" słów w społecznościówkach. Skończy się tym, że Miodek sprzeda go po kosztach albo nawet poniżej. Co mu z tego, że będzie gnił w rezerwach jak za te pieniądze mógłby zakontraktować innego zawodnika do pierwszego składu. Chyba, że jakimś cudem przekona go do powrotu, w co osobiście nie wierzę.

odpowiedz
tomiacab - 11.01.2022 / 10:48, *.centertel.pl

@kibic(L): tylko ze żaden z punktów które wymieniłeś nie jest powodem do zerwania kontraktu z winy klubu.

odpowiedz
kibic(L) - 11.01.2022 / 15:09, *.inetia.pl

@tomiacab: To prawda. Ale może jakimś cudem ten kontrakt uda mu się rozwiązać. Poza tym w świat idzie informacja, że taki gość jest do kupienia i nie po cenie rynkowej a po znacząco niższej. Przychodzi taki klub z ofertą do Miodka a ten się zgadza bo jakie my wyjście. Może jedynie zgnoić zawodnika albo spróbować wydębić od niego odszkodowanie za nie wywiązywanie się z kontraktu. Ale droga to długa i wyboista. Lepiej sprzedać i kasę przeznaczyć na inne cele niż przepalanie na zawodnika, którego nie ma i nie będzie.

odpowiedz
td - 11.01.2022 / 09:17, *.t-mobile.pl

Jeśli przegra proces to trzeba go zniszczyć w rezerwach rezerw i na indywidualnych treningach!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 11.01.2022 / 10:45, *.55.238

@td: Nie trzeba czekać na zakończenie procesu, który swoją drogą może trochę potrwać, aby dać mu do zrozumienia że popełnił błąd, klub kokosa od zaraz przez kolejne dwa lata i kariera zniszczona.

odpowiedz
miloo - 11.01.2022 / 09:09, *.tpnet.pl

Roczne zawieszenie EMIREGO AZIATĘ PRAWACH ZAWODNIKA BEZ PŁACENIA PENCJII ORAZ WIELKIE ODSZKODOWANIE NA RZECZ LEGII WARSZAWA PO ROCZNYM ZAWIESZENIU SPRZEDANIE JEGO ZA 20 milionów Euro.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 11.01.2022 / 08:56, *.landirenzo.pl

Do rezerw i wpie...ol

odpowiedz
bep - 11.01.2022 / 08:40, *.175.25

Do rezerw tego głupiego kozoluba! Jak go trochę przeciwnicy pokopią po piszczelach, to się nauczy respektu i szacunku dla klubu i barw.

odpowiedz
Asesor - 11.01.2022 / 08:18, *.chello.pl

Niestety ale Legia będzie z góry przegrana w tym procesie. Emreli wracal ze swych czynnosci zawodowych, transportem pracodawcy i to na pracodawcy spoczywało w tym konkretnym przypadku zapewnienie jego bezpieczeństwa. Inna sprawa jesli by podrozowal prywatnym / publicznym srodkiem komunikacji.

odpowiedz
grzesiek - 11.01.2022 / 08:41, *.centertel.pl

@Asesor: wiekszosc kibicow oburzona , ale prawda taka ze nikt nie fhcialby dostać wpierdziel w miejscu pracy...

odpowiedz
Tomek - 11.01.2022 / 08:43, *.113.189

@Asesor: Głupoty gadasz. A jakby wracał sam samochodem który dostał od klubu albo który wypożyczył sobie z wypożyczalni. Nic nie ugra...oby tylko Legia nie okazała się miękką fają i mu nie odpuściła, chociaż szczerze w to wątpię bo już Mioduski zapowiadał że pozwie Stanowskiego tak samo jak ostatnio Kowalczyka. Z resztą Mioduski słowa prawdy jeszcze w życiu nie powiedział więc nie ma co od niego oczekiwać cudów. Najlepiej niech odejdzie razem z tym słabym psychicznie azerem

odpowiedz
Ziggy - 11.01.2022 / 09:29, *.chello.pl

@Asesor: niestety ale nie masz racji. W 2018 roku na trening sportingu wpadli kibole z bejsbolami. Zaden z pilkarzy nie byl w stanie rozwiazac kontraktu wszyscy ktorzy odeszli odeszli za poeniadze. Jeden zrobil dokladnie to co Emreli i teraz musi splacac 18M sportingowi zasadzone przez sad

odpowiedz
Trampek - 11.01.2022 / 20:58, *.net.pl

@Asesor:Skłaniam się ku temu,że możesz mieć racje. Jak pisałem wcześniej ,zależy od tego czy i gdzie został złożony wniosek. Jak wiadomo są takie miejsca w których złożenie wniosku z góry stawia LEGIĘ na straconej pozycji. Gdzie może zależeć od jakośći jego PAPUGI / lub PAPUG / jak wysokie straty może ponieść LEGIA .

odpowiedz
Mojo jojo - 11.01.2022 / 06:06, *.t-mobile.pl

koza zabieraj tez mioduskiego ze sobą na madagaskar :D tam bedziecie sie powoływac razem

odpowiedz
1916 - 11.01.2022 / 03:28, *.linode.com

Jechać z nim!!! Zniszczyć go mentalnie. Nawet pisząc mu na portalach spolecznosciowych oraz na forach klubów do ktorych mialby przejsc jakim jest zdrajcą, nieudacznikiem, tchórzem. Ze wiecej imprezuje niz strzela...

odpowiedz
Dzoker - 11.01.2022 / 03:43, *.myvzw.com

@1916: ciebie ciulu trzeba jechać

odpowiedz
Po(L)ubiony - 11.01.2022 / 06:09, *.aster.pl

@Dzoker: "Ciulu" ? Wracaj do siebie.

odpowiedz
Marcin - 11.01.2022 / 02:15, *.tpnet.pl

A co mu klub takiego zrobił że chce kontrakt rozwiązać? Nic... A jak już to kibice za lepe na twarz. Musiałby skarzyc cywilnie kibiców a nie sądzić się z kubem... Zero powodzenia ha ha Z drugiej strony takich leszczy bez charakteru w Legii nie potrzeba. Posłać mu na lepe dyscyplinarne kary i będzie git... zobaczy że Legia to nie fryty.

odpowiedz
Goral - 11.01.2022 / 01:52, *.myvzw.com

Won zdjajca!

odpowiedz
filand - 11.01.2022 / 01:41, *.inetia.pl

Ten idiota Emreli nie ma pojęcia. Wystarczy 20 000 wniosków do UE aby go nie wspusxczać i może sobie pójść na granicę Polska Białoruś..
Sousa jest jordolony na całym świecie. Emreli w kolejce?

odpowiedz
olew - 11.01.2022 / 00:51, *.vectranet.pl

Nie należy lać grajków. To rodzi pewne problemy.

odpowiedz
Arek - 10.01.2022 / 23:59, *.tpnet.pl

Dojechać go, bez żadnych skrupułów. I niech sam płaci odszkodowanie. A z każdym kolejnym newsem o nim, sam bym mu przyj...ł chętnie.

odpowiedz
Xxc - 10.01.2022 / 23:23, *.master.pl

A prawnicy Legii dalej niech czekają. W momencie gdy nie stawił się do klubu trzeba było złożyć wniosek o odszkodowanie

odpowiedz
Legionista - 10.01.2022 / 23:39, *.vodafone-ip.de

@Xxc:
A skąd wiesz że tego nie zrobili?
Nie wszystkie informacje trafiają do opini publicznej

odpowiedz
Sarcastico. - 10.01.2022 / 23:57, *.orange.pl

@Legionista : Przy takim zarządzaniu klubem, ma prawo tak podejrzewać ;)

odpowiedz
Wielki ber - 11.01.2022 / 05:18, *.vectranet.pl

@Xxc: że co? Wniosek o odszkodowanie? A jak ty nie pójdziesz do pracy to Twój szef składa taki wniosek.?

odpowiedz
Tomek - 11.01.2022 / 08:46, *.113.189

@Wielki ber: Tylko, że większość z nas pracuje na umowach o pracę, a piłkarze są na kontraktach i tam są inne paragrafy i punkty zawarte. Umowa o pracą a kontrakt to trochę odrębne tematy i znacznie się różnią zobowiązania, kary umowne itp.

odpowiedz
Kasztan - 10.01.2022 / 23:13, *.com.pl

Do rezerw koziego głupka

odpowiedz
Pantera - 10.01.2022 / 23:08, *.ostnet.pl

W siną dal w siną dal niech........

odpowiedz
Normalny człowiek - 10.01.2022 / 22:21, *.chello.pl

O zasiłku już myśli patatajec

odpowiedz
Lp7 - 10.01.2022 / 22:16, *.play-internet.pl

Czas zacząć wojnę na wyniszczenie

odpowiedz
Bolesławen - 10.01.2022 / 22:12, *.vectranet.pl

Nie ma wstydu, na boisku lipa, szczególnie w Ekstraklasie.
A teraz się pieniędzy domaga.
Facet bez klasy, dno i wodorosty...
Niech sp...

odpowiedz
matioo007 - 10.01.2022 / 22:02, *.play-internet.pl

Taka rzeczywistości, postawcie się na miejscu Emreliego dostał lepe na twarz ( słaba psychika) ,ale swoją drogą zagrał w LE wie, że z Legią dalej już nie zajdzie. Jest obcokrajowcem, do tego młody po co tu siedzieć, bajzel w klubie,trener,mioduski też lipa.... chyba każdy kumaty by uciekał

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 10.01.2022 / 22:15, *.255.115

@matioo007: żeby to jeszcze piłkarz był to bym zrozumiał, ale to jest jakaś popierdułka a nie piłkarz. to już Luqi lepiej się zachował a nie to coś.

odpowiedz
yyy - 10.01.2022 / 23:02, *.centertel.pl

@matioo007: wiesz coś o szczegółach tej "lepy na twarz"? bo jeśli tak, to dziwię się, że nie widzisz, że coś się tu średnio trzyma kupy,

odpowiedz
Kalu - 10.01.2022 / 22:02, *.net.pl

Za dużo alkoholu pije jak na sportowca, i najczęściej nie trafia w bramkę po za tym gra pod siebie sprzedać go za tyle co kupiliśmy i niech idzie gdzie chce. Nikt go w Legii nie chce.

odpowiedz
Biznes życia - 10.01.2022 / 22:20, *.plus.pl

@Kalu: czyli za darmo?

odpowiedz
Www - 10.01.2022 / 21:59, *.chello.pl

Niech mongolski pastuszek nosi piłki w rezerwach!!!

odpowiedz
Norge - 10.01.2022 / 22:03, *.vectranet.pl

@Www: dokładnie!!!

odpowiedz
Kalarepa - 10.01.2022 / 21:46, *.play-internet.pl

Raczej nie ma szans na rozwiazanie kontraktu. Ale pewnie polubownie w ramach transferu odejdzie .... szkoda ze tak wyszlo. Jako napastnik sie wyroznial...

odpowiedz
Hakon - 10.01.2022 / 21:50, *.plus.pl

@Kalarepa: tak. Najbardziej wyróżnił się dwoma słupkami w Gliwicach.

odpowiedz
TeDe85 - 10.01.2022 / 21:45, *.chello.pl

No to teraz zobaczymy co to nasze korporacyjne zarządzanie potrafi.
Jak mniemam najlepsza polska/europejska kancelaria sportowa już dostała wszelkie dokumenty.
A co do aZERA, to zaproponujcie mu psychologa, otoczcie troskliwą opieką. Ponieważ nie stawił się na badania, nie wiadomo w jakiej jest formie to proponuję obniżenie wynagrodzenia za brak możliwości weryfikacji przydatności do pierwszego zespołu. plus oczywiście kara za niesubordynację.
Wszystko grzecznie, niech dochodzi do siebie, w drugim zespole przez pół roku. Kasa w tym wypadku jest drugorzędna - nie można pozwolić, żeby taki aZERO tak traktował klub.

odpowiedz
jim - 10.01.2022 / 21:35, *.tpnet.pl

Najlepiej żeby wypełnił kontrakt który pewnie wypełnić będzie musiał w rezerwach tyle tylko, że trzeba będzie płacić darmozjadowi niemałą pensję.

odpowiedz
Pytanie - 10.01.2022 / 21:28, *.aster.pl

A to nie chodzi przypadkiem o to że odnawiał testów narkotykowych? I czy to prawda że osoby które weszły do autobusu podszywając się pod kibiców mówiły ze wschodnim akcentem? Czy mogli być opłaceni przez agenta Emreliego?

odpowiedz
Sarcastico. - 10.01.2022 / 21:56, *.orange.pl

@Pytanie: Jechałem tym autokarem i osoby, które wtargnęły mówiły w jidysz i żądały przeprosin za Jedwabne. Luqinias nie chciał przeprosić, więc dostał. Mahir dostał za to, że nie rozliczył się za marokańczyka, którego wziął w zeszyt. A tak na serio.. nie pij tyle.

odpowiedz
oLaf - 11.01.2022 / 13:45, *.vectranet.pl

@Sarcastico. : je...łem! ; p

odpowiedz
artic - 10.01.2022 / 21:28, *.t-mobile.pl

Podobno Kubuś Rzezniczak dostal tytuł Ojca roku 2021 na Mazowszu! A swoja droga to slaby psychiczne ten Emreli jest jak Kubus Rzezniczak dostal kiedys z liscia od Starucha to sie otrzepal i dalej gral L baboląc co prawda od czasu do czasu.

odpowiedz
E - 10.01.2022 / 22:43, *.plus.pl

@artic: Kubutek to tak honorowo przyjal liscia, ze potem, gdy sie okazalo, ze nie bedzie zeznawal zaczelo sie skandowanie jego nazwiska przez Zylete a skonczyly komentarzyki o jego pochodzeniu... :)

odpowiedz
Kamil - 10.01.2022 / 21:20, *.a1.net

Szkoda że tak wyszło, bo Kopacz dobry. A dostał po głowie, bo pewnie był pod ręka. A ze chce odejść to nie ma mu się co dziwić. Jak strzelał gole to było ok, a teraz każdy tylko wyzywa. Kto by chciał grać w klubie gdzie kibice mu wyje.. i ostatnie pytanie: który kopacz w dzisiejszych czasach nie jest najemnikiem ?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 11.01.2022 / 01:30, *.centertel.pl

@Kamil: co ty pier....??? dobry kopacz ktory 10 setek nie wykorzystuje ??? napastnik cofajacy sie z pilka w swoje pole karne ??? on jest beznadziejny ciagnie go nie na ta bramke nic nie potrafi przelicz jego mecze w lidzie i sprawdz jego bramki to chyba beznadziejny wlodarczyk jest lepszy (wlodarczyk na poziomie 4 ligi se nie radzi a trafil do pierwszej druzyny i jest lepszy od emrelego)

odpowiedz
floyd - 10.01.2022 / 21:09, *.aster.pl

Wyluzujcie ludzie. Wiadomo, że nikomu nie zależy na lataniu po sądach, a emreli już w Legii nie zagra. Chodzi tylko o to, aby nie trafił do klubu kokosa i mógł negocjować odejście.
Jest takie piekne polskie przysłowie: ch mu w d, niech idzie.
Poza tym uważam, że Mioduski musi odejść.

odpowiedz
mareczek - 11.01.2022 / 02:20, *.centertel.pl

@floyd: Szukałem w wielkiej księdze przysłów i powiedzeń i nie znalazłem takiego:]

odpowiedz
Prawnik - 10.01.2022 / 21:08, *.vectranet.pl

Emreli nie ma żadnych szans. Powtarzam: żadnych. Gdyby to tak działało, to każdy piłkarz po otrzymaniu lepszej oferty wynajmowałby kilku gości ubranych w klubowe szaliki aby publicznie dali mu po głowie.

odpowiedz
Trampek - 11.01.2022 / 20:45, *.net.pl

@Prawnik: Znałem takiego co chwalił się ,że wykłada na Uniwersytecie Warszawskim. Na pytanie co wykłada - po krótkim namyśle odpowiedział - posadzkę .

odpowiedz
Semper Fi - 10.01.2022 / 21:00, *.232.6

Wystarczy pozytywny wynik testów na obecnoac narkotykow we krwi.
Jesli tego nie ma, albo nie bral rzeczywiście, to problem maly jest. Ale do ogrania dla dobrego prawnika. Linia obrony jest cienka. A zarzuty bardzo powazne. Sprawa musi sie toczyc w Polsce. Tyle w temacie.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 10.01.2022 / 21:00, *.214.250

wypad najemniku od siedmiu bolesci !!! tffuuuu

odpowiedz
Jasio - 10.01.2022 / 20:57, *.aster.pl

7% szans na powodzenie po myśli Emreliego. Mogiel liczył kiedyś takie przypadki.

odpowiedz
Won - 10.01.2022 / 20:48, *.virginm.net

Niech resztę kontraktu,na ławie w rezerwach siedzi.

odpowiedz
Cyniek - 10.01.2022 / 20:47, *.vectranet.pl

Mam nadzieję że przegra i wypełni kontrakt do ostatniego dnia nie wąchając boiska ani nie widząc piłki tylko jako goniec między pokojami w klubowym biurze

odpowiedz
Rytm - 10.01.2022 / 20:44, *.centertel.pl

Zniszczyć go do samego końca. Prawnie.

odpowiedz