REKLAMA

68. Granda na pięści i międzynarodowy turniej bokserski w LFC

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższym czasie w Legia Fight Club odbędą się zawody - 68. Warszawska Granda na pięści oraz pierwszy międzynarodowy, dwudniowy turniej bokserski Polish Warsaw Boxing Cup. Zawody będą miały miejsce w dniach 19-20 lutego. Zapisy na oba wydarzenia prowadzone są tutaj do 11 lutego. 1-dniowy udział w zawodach kosztuje 120 złotych, dwudniowy - 150 zł.

Dwudniowy turniej odbędzie się w przypadku uczestnictwa minimum 3 zawodników w wadze. Początek walk sobotnich o 17:00, w niedzielę walki sparingowe od godziny 10, a od południa walki finałowe turnieju. Dla wszystkich pięściarzy przewidziano atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców dwudniowego turnieju - nagrody rzeczowe i puchar. W przygotowaniu także stroje bokserskie dla uczestników, zawodników i kibiców Legii Warszawa - zapisy na maila: granda@orzel-syrenka.pl.

Zachęcamy do sprawdzenia najnowszego klipu Karata NM do kawałka "Sparingpartner" (z gościnnym udziałem MC3D), do którego zdjęcia zostały nagrane w LFC.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.