Mateusz Grudziński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Grudziński i Rosołek zgłoszeni do rozgrywek

źródło: 90minut.pl

21-letni obrońca Mateusz Grudziński i 20-letni napastnik Maciej Rosołek zostali zgłoszeni przez Legię Warszawa do rozgrywek Ekstraklasy. Grudziński w rundzie jesiennej był wypożyczony do Radomiaka Radom, ale nie wystąpił w żadnym meczu w Ekstraklasie. Rosołek rozegrał 14 spotkań i zdobył jedną bramkę I lidze na wypożyczeniu do Arki Gdynia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
MADE IN LEGIA WARSAW - 02.02.2022 / 21:35, *.57.67

DRUDZIŃSKI CZERPIE PASJE Z GRY W LEGII, WIDAĆ ŻE KOCHA PILKE NOŻNĄ NIE JAK NIEKTÓRE GWIAZDECZKI...

odpowiedz
SORKI CZY TU NIE BIJĄ?... - 02.02.2022 / 21:42, *.57.67

@MADE IN LEGIA WARSAW : SORKI, GRUDŻIŃSKI!POLANG!LEGIA!AKADEMIA!

odpowiedz
Wawa - 02.02.2022 / 19:21, *.chello.pl

Sprzedaję się dobrych zawodników za grosze
A daje się kontakty zawodnikom o poziomie
gry max 2 liga brawo miodek brawo Zieliński
.

odpowiedz
chrisSiekierki - 02.02.2022 / 17:33, *.vectranet.pl

Grudziński nieźle zagrał w sparingu z Radomiakiem ale Rosołek mnie nadal nie przekonuje i cały czas twierdzę że Kostorz jest od niego o klasę lepszy.

odpowiedz
grzesiek - 02.02.2022 / 17:18, *.centertel.pl

Mam nadzieje ze ten grudzinski to bedzie taki karbownik :)

odpowiedz
olew - 02.02.2022 / 16:45, *.vectranet.pl

Rosołek mnie nie powala, może się wyrobi... ale ten Grudziński , niezły, przypomina Sikorskiego, a to był dobry stoper.

odpowiedz
lol - 02.02.2022 / 15:59, *..

szykuje sie paka na majstra

odpowiedz
L - 02.02.2022 / 16:11, *.tpnet.pl

@lol: Wolę naszych młodych wychowanków niż przeciętniaków z zagranicy którzy biorą 5 razy większą pensję i jednocześnie nie wnoszą nic do zespołu. Zgłoszenie ich do ekstraklasy to dobra decyzja.

odpowiedz
Cziko - 02.02.2022 / 16:31, *.net.pl

@L: to zobaczymy jakie statystyki będą miały "młode wilki" ?

odpowiedz
L - 03.02.2022 / 03:08, *.tpnet.pl

@Cziko: Myślę, że nie będą dużo grali ale niech dostaną parę porządnych szans to wtedy będzie można stwierdzić czy się nadają. Bo na razie to nie wiadomo...Mistrzostwa i tak w tym roku nie będzie...

odpowiedz