fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 4-0 GKS (KONIEC)

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 12:00 Legia Warszawa rozegra sparingowy mecz z drugoligowym GKS-em Bełchatów. W drużynie ze stolicy zagrają ci zawodnicy, którzy nie wystąpili w piątkowym starciu ligowym z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie odbędzie się w Legia Training Center i nie będzie nigdzie transmitowane. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

KURSY NA LEGIA - BEŁCHATÓW
FORTUNA: 1 1.08 X 8.20 2 18

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 06.02.2022 / 14:07, *.orange.pl

Zadania na rundę:
1.Zajęcie jak najwyższej pozycji w lidze - 6 miejsce, to będzie ogromny sukces
2.Puchar Polski (będzie bardzo ciężko, ale nie jest to niemożliwe)
3.Zrobić przegląd wojsk
Zadania po sezonie:
1.Jak najszybciej wybrać trenera.
2.Podziękować tym. którzy totalnie nie rokują.
3.Wzmocnić zespół co najmniej 2 -3 zawodnikami. Ale takimi, którzy wreszcie wniosą jakość do zespołu.
Jeżeli coś pominąłem, proszę o korektę.

odpowiedz
Korda - 06.02.2022 / 13:53, *.centertel.pl

Kto nie przyjdzie teraz do Legii to i tak nie zrobi różnicy. Trzeba dograć ten sezon czym się ma

odpowiedz
grzesiek - 06.02.2022 / 14:13, *.centertel.pl

@Korda: pewnie ze tak. Mam nadzieje ze ci co piszą i podniecaja sie transferami zrozumieja ze transfery nie zawsze oznaczaja cos dobrego...

odpowiedz
grzesiek - 06.02.2022 / 13:07, *.centertel.pl

5 sparingow chyba i wszystkie wygrane, 1 mec, ligowy i 1 wygrany. Vuko to jest skuteczny w ciul...

odpowiedz
L - 06.02.2022 / 12:08, *.tpnet.pl

Jest gdzieś transmisja?

odpowiedz
Karamba - 06.02.2022 / 11:29, *.cyfrowypolsat.pl

Koledzy Pan Zieliński udzielił wywiadu i powiedział ze nie planuja nikogo sprowadzac za Lukiego w tym okienku .Pan dyrektor liczy ze ktos sam sie wykreuje i nie bedzie musiał nikogo sprowadzac narzekalismy na Kucharskiego ale obecny dyrektor jest gorszy zamienił stryjek siekierke na kijek.

odpowiedz
LG - 06.02.2022 / 11:36, *.chello.pl

@Karamba: nie płacz

odpowiedz
Darek - 06.02.2022 / 12:45, *.chello.pl

@Karamba: Nowy dyrektor za bardzo się nie przemęcza.Sokołowski rozmawiał z Legią od kilku miesięcy więc jego przyjście to zasługa poprzedniego dyrektora.Wrócił Rosołek,wypożyczyli Wszołka co za pewnie nie było wielkim wyczynem bo i tak nie grał w Niemczech.Do tego młody Rosjanin,który będzie gotowy do gry w pierwszym składzie Legii za półtora roku jak wszystko dobrze pójdzie.
Teraz słyszymy że dyrektor szuka trenera.Znając życie to zostanie Vuko bo jest pod ręką.Dyrektor Zieliński będzie oczywiście mówił że szuka nowego trenera,że uwalony w robocie po pachy.Przecież nie powie, że do czerwca będzie leżał.
Trzon drużyny o którym mówił zaczyna od sprzedaży Luquinhasa.
Burdel mamy taki jakiego nie było od lat.Trzeba się cieszyć z każdego punktu.
Prezes jeśli sprzeda Luquinhasa to w tym sezonie za grę w europie i sprzedaży zawodników zarobi lekko 10 milionów euro ale na wzmocnienia pieniedzy nie ma.Taka rzeczywistość.

odpowiedz
ZenekL3 - 06.02.2022 / 12:56, *.chello.pl

@Karamba: Po pierwsze sprowadzenie dobrego piłkarza zimą, jak się jest na finansowym minusie, jest prawie niemożliwe, podpisywanie nowych piłkarzy na kilogramy i na chybił trafił właśnie nam wychodzi bokiem. Mamy bardzo słaby skład z kompletnym brakiem zmienników a odbudowa potrwa pewnie kilka sezonów, bo na szybko i lepiej nie mamy pieniędzy. Trzeba zagryźć zęby i liczyć na to, że siermiężny fizyczny futbol Wukowicza da nam spokojne utrzymanie.

odpowiedz
Arek - 06.02.2022 / 14:39, *.tpnet.pl

@Karamba: no brawo! Po miesiącu pracy Zielińskiego, Ty już wiesz, kto lepszy, kto gorszy. Moja rada, baranka w ścianę proponuję. Tylko takiego z przytupem. Bo pie...olisz, jak potłuczony.

odpowiedz
L - 06.02.2022 / 17:08, *.aster.pl

@Karamba: nie kłam. Powiedzial, ze trudno jest znalezc kogos dobrego w zimie i jak sie nie uda to na spokojnie sciagnal latek. I ma racje. Po co teraz szukac kogos na sile, skoro i tak gramy o nic.

To prawda, w sciaganiu byle kogo na szybko jest gorszy od Kucharskiego.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.02.2022 / 11:23, *.centertel.pl

@L: Gramy o PP i prawo do gry w europucharach za rok.

odpowiedz
(L) - 06.02.2022 / 11:10, *.mm.pl

Pod warunkiem , że chinole nadal płaciliby 90% jego pensji, nie tylko nas, ale nie stać żadnego klubu z Eklapy na jego kontrakt. Żona i dziecko nie dostali wizy i przez to chce do Europy, tylko kwestia kontraktu

odpowiedz
Bolo - 06.02.2022 / 10:32, *.net.pl

Co myślicie o gilerme jest do wzięcia czytałem przydał by się ?

odpowiedz
Me(L)o1916 - 06.02.2022 / 11:09, *..

@Bolo: czytałem i ja ale że Legia nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym pomimo dużego wkładu ze strony Chińczyków...

odpowiedz
Luk - 06.02.2022 / 11:09, *.o2.cz

@Bolo: Podobno chce grać o najwyższe cele w ekstraklasie... Jeśli to prawda niech spada,mógłby pokazać że chce pomóc L. Zyskal by wiele szacunku.Wszyscy wiedzą że tylko Legia jest w stanie grać w pucharach z sukcesami ,nawet dlatego że w kolejnych latach w pierwszych rundach będzie rozstawiona. Myślę że już taki sezon się nie zdarzy. Nie ma pajaca kucharskiego Michniewicza który rozpieprzył szatnię ,miodek niech się nie miesza i niech da Zielińskiemu pracować. Ten sezon muszą zgrać drużynę. Zdobędziemy PP. I będziemy grać w pucharach. Reszta drużyn z e klapy odpadnie po 3 rundach.

odpowiedz
Me(L)o - 06.02.2022 / 11:12, *..

@Me(L)o1916: mówię o opcji wypożyczenia ! Bo jest taka

odpowiedz