fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie w Austrii

Fieberbrunn: Mocny start

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zgrupowanie w Austrii rozpoczęło się z wysokiego C. Pierwszy trening rozpoczął się o godzinie 17:40, a skończył po ponad 120 minutach.

Fotoreportaż z treningu - 74 zdjęcia Woytka

Zanim jednak piłkarze przystąpili do pracy, trener Kosta Runjaić przywitał nowych zawodników, a także grupę młodych i rekonwalescentów. Największe owacje kolegów zebrał Mattias Johansson, a Artur Jędrzejczyk podłączył się do grupy młodych, czym wywołał sporo śmiechu.

- Niektórzy mają zaległości jakieś 50 km mniej w nogach, więc teraz będziemy musieli rano i wieczorem pracować nad nadrobieniem tych zaległości - powiedział szkoleniowiec i dodał, że liczy na skupienie, dobrą atmosferę pracy podczas obozu.Pierwsze 25 minut to aktywacja dyrygowana przez Stergiosa Fotopoulosa. Zawodnicy rozciągali różne partii mięśni na przygotowanych stacjach. Następnie zostali podzieleni na trzy grupy i wymieniali podania. Kolejnym elementem treningu były gierki na małe bramki. Zawodnicy musieli wykonać co najmniej osiem podań i następnie skierować piłkę do siatki. Następnie w dwóch grupach odbywała się praca taktyczna. Trenerzy Kosta Runjacić i Aleksandar Rogić przekazywali na bieżąco podopiecznym uwagi i założenia, których realizacji oczekują w najbliższych tygodniach - była praca nad wyprowadzeniem piłki ze strefy obronnej pod pressingiem.

Gdy już wszyscy liczyli na to, że trening dobiega końca, na zawodników czekała seria biegów. Po kilku okrążeniach na wysokiej intensywności zawodnicy wydawali z siebie różne odgłosy sugerujące zmęczenie, tymczasem Grek zdecydował, że przed nimi jeszcze druga seria biegania. Po ponad 120 minutach pracy wszyscy podziękowali sobie za dobrze wykonaną pracę i szybko udali się do hotelu.

- Jeszcze 10 minut temu czułem się całkiem dobrze - skomentował Robert Pich schodzący z boiska.

Na środę zaplanowano dwie jednostki treningowe o 10:30 i 17.Fotoreportaż z treningu - 74 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Sebo(L) - 23.06.2022 / 17:03, *.vectranet.pl

Jestem jakoś dziwnie optymistycznie nastawiony do tego co może być w nadchodzącym sezonie. Skład wbrew pozorom jest naprawdę calkiem przyzwoity.Pamiętajmy,ze niektórzy nie pokazali w zeszlym sezonie ułamka tego co faktycznie potrafią.Choćby taki Sokołowski.Ten z Piasta a ten z Legii to dwaj różni piłkarze.Śmiem przypuszczać,że więcej dać z siebie mogą Rose,Johansson czy nawet Josue.Jeśli Runjaić będzie to potrafił wszystko w odpowiedni sposób poukładać,zmotywować drużynę i sezon rozpoczniemy od solidnego punktowania to nadchodząca kampania może przynieść wiele radości.Nie zapeszajmy jednak.

odpowiedz
Arek - 23.06.2022 / 18:02, *.tpnet.pl

@Sebo(L): to na pewno Ty?

odpowiedz
Kamuflaż - 23.06.2022 / 11:26, *.tpnet.pl

Makana Baku wkrótce w Legii, nie dziękujcie.

odpowiedz
Arek - 23.06.2022 / 12:09, *.centertel.pl

@Kamuflaż: i to byłby dobry transfer, jeśli rzeczywiście dojdzie do skutku.

odpowiedz
Trampek - 23.06.2022 / 11:12, *.net.pl

Wow."Siatkonogi" nie było ..... czy zapomnieli napisać ?

odpowiedz
KrystekLegia - 23.06.2022 / 10:38, *.chello.pl

Po pierwszym vlogu można stwierdzić jedno że wkoncu będą trenowali itd czas pokaże co z tego będzie. Bądźmy dobrej myśli na tą chwilę nic więcej nam nie zostało. Pozdrawiam

odpowiedz
Arek - 23.06.2022 / 08:19, *.centertel.pl

No dzieje się. Żeby tylko padać nie zaczęli jak muchy. Czy Jasur żyje jeszcze?

odpowiedz
Olek - 23.06.2022 / 08:14, *.plus.pl

Nareszcie jakieś przygotowania, a nie siatkonoga.

odpowiedz
Iro - 23.06.2022 / 05:57, *.tpnet.pl

Brawo , konkret .

odpowiedz
DanieLo - 23.06.2022 / 02:13, *.233.183

No i zobaczymy co z tego bedzie, ale podoba mi sie podniesiona intensywnosc.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.