Damian Sylwestrzak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sylwestrzak sędzią meczu z Lechem Poznań

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Damian Sylwestrzak z Wrocławia został wyznaczony do sędziowania meczu 28. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. Na liniach pomagać mu będą Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński, sędzią technicznym będzie Sebastian Jarzębak, a w wozie VAR zasiądą Krzysztof Jakubik i Radosław Siejka.

Obsada sędziowska 28. kolejki:
Zagłębie Lubin - Stal Mielec: Sebastian Krasny (Kraków)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock: Piotr Lasyk (Bytom)
Piast Gliwice - Górnik Łęczna: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lech Poznań - Legia Warszawa: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Bartosz Frankowski (Toruń)
Warta Poznań - Cracovia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok: Tomasz Musiał (Kraków)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
PZPN!PZPN!JEB...Ć!JEB..Ć!PZPN! - 09.04.2022 / 00:56, *.165.43

JAK MOŻNA W TAK WAŻNYM MECZU DAĆ GWIZDEK MŁODEMU NIE DOŚWIADCZONEMU I Z ŚLEPOTĄ DO FAULI, KTO ZA TYM STOI ?! WIDAĆ ŻE PIŁKE NOŻNĄ DALEJ TRZYMAJĄ DZIADKI PRZY OKRĄGŁYM STOLE CZLONKOWIE OZPN

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 08.04.2022 / 07:37, *.plus.pl

Bardzo słaby sędzia, fan Łacha, widać, że spółdzielnia działa pełną gębą.

odpowiedz
mar - 07.04.2022 / 19:26, *.chello.pl

Dwa mecze z rzędu??? Pan ewidentnie pokazuje swój brak sympatii do Legii podczas sędziowania. I nawet jak nie można mu czegoś grubego zarzucić to taki sposób prowadzenia meczu ma swoje konsekwencje. Zresztą Vuko chyba powiedział mu parę słów po meczu z lechią.

odpowiedz
Hiszpan - 07.04.2022 / 15:40, *.play-internet.pl

Mega ogór. 2 karne dla Łacha już są.

odpowiedz
L - 07.04.2022 / 15:05, *.tpnet.pl

Ten sędzia to jest dramat. Pisałem przed meczemz lechią, że przecierałem oczy ze zdumienia przez to co wyprawiał w meczu lech - raków. W meczu z lechią tak samo cyrk i totalnie nie zrozumiałe decyzje. Przygotujmy się na kolejną dawkę cyrku sędziowskiego...

odpowiedz
L fan - 07.04.2022 / 14:16, *.chello.pl

Znowu tego gnojka nam wyznaczyli. Ta miernota musi lizać dupy w PZPN

odpowiedz
Kalbar - 07.04.2022 / 13:44, *.t-mobile.pl

Według mnie większość meczow sędziowanych nam przez tego Pana była słabo prowadzona . Nie sądzę żeby teraz było lepiej. Pozdrawiam

odpowiedz
legionista - 07.04.2022 / 13:44, *.net.pl

znowu ten gówniarz skończy jak Frankowski

odpowiedz
Ko(L)o - 07.04.2022 / 13:22, *.t-mobile.pl

Może i dobrze, że słabo sędziuje, bo z taką naszą grą to jest szansa że coś ugramy.

odpowiedz
Mr T - 07.04.2022 / 13:15, *.mm.pl

Słabo to widzę.

odpowiedz
Gargamel - 07.04.2022 / 12:23, *.centertel.pl

to ten sam co sędziował z Lechią....wg mnie słabo sędziował...

odpowiedz