III liga: Broń Radom 3-1 Legia II Warszawa

W zaległym meczu 23. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Bronią Radom 1-3. Dwie bramki dla Broni padły przed przerwą. W 29. minucie pierwszego gola strzelił Michał Kielak. W 45. minucie wynik podwyższył Kamil Kumoch. Tuż przed końcem spotkania na 3-1 podwyższył Dmytro Prikhna. W 56. minucie stołeczny zespół nie wykorzystał rzutu karnego. Legia zdobyła honorowe trafienie w 89. minucie, a jego autorem był Wiktor Kamiński.

W najbliższą sobotę o godzinie 12 legioniści podejmą w LTC drużynę GKS-u Wikielec.

III liga: Broń Radom 3-1 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 29' Michał Kielak
2-0 45' Kamil Kumoch
2-1 89' Wiktor Kamiński
3-1 90+ Dmytro Prikhna