fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Bilety i pakiety na mecze z Górnikiem i Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ruszyła sprzedaż pakietów biletów na ostatnie mecze Legii Warszawa przy Łazienkowskiej w tym sezonie, z Górnikiem Zabrze oraz Cracovią. Pakiety dostępne będą tylko przez pierwsze 72 godziny sprzedaży. Od poniedziałku 25 kwietnia od godziny 12:00 będzie kupić wyłącznie pojedyncze bilety na oba mecze.

Spotkanie z Górnikiem Zabrze rozegrane w piątek 6 maja o godzinie 20:30, natomiast mecz z Cracovią zostanie odbędzie się w sobotę, 21 maja o godzinie 17:30.

Kup bilet lub pakiet

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

Harmonogram sprzedaży:
25.04 godz. 11:59 – zakończenie sprzedaży pakietów
25.04 godz. 12:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów na mecze z Górnikiem Zabrze i Cracovią

Cennik biletów

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Grundol - 27.04.2022 / 06:50, *.plus.pl

Ciekawe ilu tych z Zabrza będzie śmierdzieli?bo tam śmierdzi i bieda i ich może nie być bo nie stać ich na bilety :)

odpowiedz
Żona grundola - 27.04.2022 / 06:53, *.plus.pl

@Grundol: będą będą napewno takiego wyjazdu nie odpuszcza choćby i nawet prosto z kopalni wyszli i pojechali a mecz

odpowiedz
Bogusław 20 000 000 - 26.04.2022 / 22:32, *.t-mobile.pl

My mamy dorzucać pieniądze tej miernocie do kasy? Kolejny etap jest potrzebny. Gdzie jest Żyleta?!

odpowiedz
kik - 26.04.2022 / 15:49, *.play-internet.pl

Powoli, nie wszyscy na raz. XD

odpowiedz
Perkoz - 26.04.2022 / 06:28, *.vectranet.pl

Ile to już lat moja noga nie stanęła na Łazienkowskiej…i nie stanie dopóki będzie tam Mioduski…

odpowiedz
Echhh - 25.04.2022 / 23:01, *.181.20

Ufff udało się. Myślałem, że wszystkie wykupią. 2 godziny logowania, ale mam ????????

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.04.2022 / 19:39, *.play-internet.pl

Pobiją jeszcze mocniej rekord klubu w porażkach w sezonie????

odpowiedz
Felek - 25.04.2022 / 12:54, *.netfala.pl

Mam wątpliwość czy jest sens płacić za widowiska, które funduje nam Legia...

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 09:41, *.t-mobile.pl

A takie wspaniałe widowiska jaki fundują nam wkłady do koszulek bo piłkarzami ciężko ich nazywać klub pwinien wpuszczać za darmo.

odpowiedz
Szymon - 25.04.2022 / 04:04, *.chello.pl

Ha ha ha. Do pakietu okolicznościowego hot doga za 25 zeta z napisem NIE PODDAWAJ SIĘ......

odpowiedz
Darek - 24.04.2022 / 20:21, *.tpnet.pl

Po co pakiety robić. Herra powiesi plakat na mieście i stadion wypełni się po brzegi.

odpowiedz
Vuko - 24.04.2022 / 19:29, *.play-internet.pl

Bojkot

odpowiedz
Obiektywny znawca - 24.04.2022 / 19:07, *.icpnet.pl

Ile klub placi za zakup tuch biletów?, jakies 200 zl minimum przeciez ogladanie tego "spektaklu" jest wielka karą i mocno boli

odpowiedz
niezadowoLeni - 23.04.2022 / 18:06, *.168.140

A DO PAKIETU..KOSZULKA I SZALIK OKOLICZNOŚCIOWY..NIGDY NIESPADNIEMY....

odpowiedz
kubica - 24.04.2022 / 21:03, *.cyfrowypolsat.pl

@niezadowoLeni: W pierwszej kolejności należałoby Ci podarować okolicznościowy słownik ortograficzny.

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 25.04.2022 / 07:09, *.centertel.pl

@kubica: wracaj do Zabrza pastuchu ....

odpowiedz