Piotr Nowak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Nowak: Kontuzje pokrzyżowały nam plany

Mishka, źródło: Legionisci.com

Piotr Nowak (trener Jagiellonii): To było bardzo interesujące spotkanie. Rozpoczęliśmy ten mecz z dużymi problemami, kontuzje pokrzyżowały nam plany. Staraliśmy się atakować, wyjść wyżej. Musieliśmy dokonać zmian już na początku spotkania. W pierwszej połowie mieliśmy 1-2 sytuacje, a błędy w obronie nie były aż tak widoczne, jak pod koniec spotkania. W drugiej połowie gra się bardziej otworzyła, mieliśmy więcej sytuacji. Można być zadowolonym z gry jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Zmiennicy zagrali dobrze, widać było pomysł na grę, zaangażowanie. Za to można zawodnikom podziękować. Jesteśmy zadowoleni, kolejny raz zremisowaliśmy w końcówce, powinniśmy zagrać mądrzej, dowieźć korzystny wynik do końca, by dobrze pożegnać się z kibicami. Chcieliśmy dać im zwycięstwo w tym bardzo ważnym meczu.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pacho - 14.05.2022 / 22:58, *.chello.pl

Zamierzali przegrać, ale kontuzje...i niestety zremisowali

odpowiedz
Er - 14.05.2022 / 09:43, *.t-mobile.pl

Słaby trener.

odpowiedz
kuman - 14.05.2022 / 05:14, *.cyfrowypolsat.pl

srały muchy była wiosna

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.