REKLAMA

Żeglarstwo

Wygrana legionistów w PP kl. Nautica450

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Czorsztynie rozegrane zostały żeglarskie zawody Pucharu Polski w klasie Nautica450, w których wystartowały dwie załogi Legii. Łukasz Maksymowicz i Michał Wilanowski zwyciężyli wszystkie cztery wyścigi i byli pierwsi w klasyfikacji generalnej. Miejsce czwarte zajęli Paweł Turczynowicz i Jan Turczynowicz, którzy kolejne wyścigi kończyli na pozycjach 5, 7, 3 i 5. Startowało 12 załóg.

Podczas międzynarodowych regat Goldener Optimist Kiel 2022, Stanisław Ługowski zajął 18. miejsce.

Młodzi zawodnicy Legii bardzo dobrze zaprezentowali się w Mistrzostwach Mazowsza w klasie Optimist. Wśród dziewcząt zwyciężyła Zofia Brdulak, a druga była Emilia Brdulak. W rywalizacji U-16 trzy pierwsze lokaty zajęli legioniści - Jan Kurtysz, Henryk Komenda i Paweł Włodarczyk.

Wyniki mistrzostw Mazowsza w kl. Optimist:
U-16: 1. Jan Kurtysz, 2. Henryk Komenda, 3. Paweł Włodarczyk
U-16: 1. Zofia Brdulak, 2. Emilia Brdulak
U-13: 7. Ignacy Sobczak, 8. Jan Szyksznia, 14. Christian Friedrich, 19. Jan Brdulak, 32. Kamil CzajkowskiREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.