Yuri Ribeiro - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ribeiro: Pokażemy prawdziwą Legię

źródło: Legia Warszawa

Yuri Ribeiro: Jesteśmy bardziej rozczarowani rezultatem, ponieważ chcieliśmy zdobyć trzy punkty, ale niestety się nie udało. Musimy patrzeć w przyszłość. Teraz przed nami mecz u siebie i chcemy zdobyć trzy punkty.

- Fizycznie czuję się dużo lepiej niż wcześniej. Moja pierwsza kontuzja z ubiegłego sezonu spowodowała większość urazów, które miałem. Jestem rozczarowany zeszłym sezonem, ponieważ my jako Legia nie osiągnęliśmy założonych celów, a ja miałem dużo urazów. W tym sezonie mamy dobrą drużynę, dobry duch drużyny i pokażemy prawdziwą Legię z zeszłych sezonów. Wiedzieliśmy, że Korona będzie grać bardzo fizyczną piłkę. Bardzo dużo długich piłek, dużo walki. Od momentu, kiedy graliśmy w 10, było bardzo ciężko, ale zdołaliśmy zdobyć bramkę. Straciliśmy bramkę, gdy graliśmy w dziewięciu, ponieważ Maik był poza boiskiem. Przed nami mecz domowy i musimy zdobyć trzy punkty.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
MIODUSKI MUSI ODEJŚĆ! - 17.07.2022 / 20:33, *.120.91

DLACZEGO ON GRA W LEGII I JESZCZE KILKU/!CO TEN MIODUSKI NAWYPRAWIAŁ?!

odpowiedz
exsa - 17.07.2022 / 20:18, *.tpnet.pl

Czekamy kiedy ta LEGIA bedzie prawdziwa !!!!

odpowiedz
bronek49 - 17.07.2022 / 17:06, *.chello.pl

chcieć a móc to kolosalna róznica trzeba umieć grać to się wtedy wygrywa a wy nie umiecie bo jesteście za słabi

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 17.07.2022 / 15:06, *.it-home.pl

Pokazaliscie wczoraj miernoty mioduskiego

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.07.2022 / 12:10, *.play-internet.pl

To dopiero pierwszy mecz,więc nie ma co wyciągać jakichkolwiek wniosków.Fakt,że zagrali słabo,wcale mnie nie dziwi,bo właściwie gramy tym samym szrotem,co sezon temu,więc i efekty będą podobne do tych z zeszłego sezonu.Myślę,że następuje "przesilenie" i w sezonie 2022/2023 walczyć o podium będą drużyny,które zaczęły trochę poważniej myśleć o pucharach,niż my,czy Lech.Trzeba pamiętać,że do sezonu 2020/2021 byliśmy "silni słabością tej ligi",czego dobitnym przykładem były "fajerwerki" w Europucharach,z kilkoma przebłyskami jakiejś koncepcji trenerów,którzy z reguły wygrywali mecze,stawiając tzw autobus na linii bramkowej i metodą "Laga w przód i się zobaczy" .Niestety,ale nasi kopacze nie są w stanie zagwarantować nam miejsca na podium i to w lidze,z której ciężej spaść,niż się w niej utrzymać.No ale sam Jacuś Zieliński wygadał się,że "W tym sezonie gramy o jak najwyższe miejsce w tabeli",co doskonale się uzupełnia z twierdzeniem mioduskiego,że "o sukcesach klubu nie zawsze świadczą trofea w gablotach".Zaprawdę powiadam Wam-im szybciej przyzwyczaicie się do tego,że jesteśmy średniakiem ligowym,tym mniejsze będzie coroczne rozczarowanie,czemu nie ma nas w pucharach.

odpowiedz
Urs72 - 17.07.2022 / 11:33, *.t-mobile.pl

Strata czasu ,strata sezonu 22,23 ,Lech Legia walka o środek tabeli

odpowiedz
kczeczu - 17.07.2022 / 11:26, *.205.233

widzieliśmy niczym nas nie zaskoczyliście

odpowiedz
Legia grać kurła mać - 17.07.2022 / 10:51, *.centertel.pl

Skąd Ty chłopczyku możesz wiedzieć co to prawdziwa Legia... kolejne żałosne pier...enie zwykłego najemnika, który ma tylko €€€ w bani. Nasłuchaliśmy się takich wypowiedzi przez cały poprzedni sezon, wygląda na to że czeka nas powtórka z rozrywki

odpowiedz
koras - 17.07.2022 / 10:44, *.centertel.pl

A długo jeszcze mamy na to czekać?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.07.2022 / 09:30, *.play-internet.pl

Strasznie słaby pressing. W zasadzie to go nie było, niby dużo podań, ale generalnie to szału nie było. Wszolek był w stanie grać, dopiero jak zszedł Burić, teraz wiadomo dlaczego nie mógł przebić się w Hercie.

Rosołek przeszedł koło meczu, napastnik potrzebny od zaraz, Josue, też bez specjalnego błysku.

odpowiedz
Krytyk - 17.07.2022 / 17:46, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: spoko, że Wszołek nie przebił się w klubie, w którym nigdy go nie było...

odpowiedz
(L)eon - 17.07.2022 / 08:18, *.142.12

Zaczyna się pier..ie i tak aż do maja: wyciągnięmy wnioski pokażemy wiemy co musimy poprawić itd itp

odpowiedz
kulturalny cham - 17.07.2022 / 09:52, *.46.112

@(L)eon: dokladnie
mnie takie gadki wkórwiaja,zamiast pracowac po cichu to ci sa normalnie mistrzami swiata i okolic w udzielaniu wywiadów w ktorych padaja slowa nieadekwatne do poziomu obecnego

odpowiedz
Sarcastico. - 17.07.2022 / 02:40, *.orange.pl

Nie dziękuję. Nie pokazujcie już więcej. Proszę...

odpowiedz
Darek - 17.07.2022 / 00:10, *.chello.pl

Powiedział co wiedział najemnik,który za dwie kolejki się połamie.Cały czas pokazujecie prawdziwą Legie.Nawet biegać wam się nie chce.

odpowiedz
Wycior - 17.07.2022 / 10:35, *.t-mobile.pl

@Darek : trochę obiektywizmu - na 6 z największym przebiegniętym dystansem 5 to legioniści. W ogólnym wymiarze korona ma 1 km więcej, bo grali w przewadze.

odpowiedz
Wyrek - 17.07.2022 / 10:48, *.centertel.pl

@Wycior: Jak Ciebie zadowala porównywanie się do Korony to pozdrawiam. Ekipa aspirująca rok w rok do mistrzostwa Polski powinna takie mecze wygrywać gładko przewaga kilku bramek

odpowiedz
Wycior - 17.07.2022 / 11:05, *.t-mobile.pl

@Wyrek: nigdzie nie napisałem, że ten mecz mnie usatysfakcjonował. Ale też nie uważam, że z tym składem i bankrutem prezesem będziemy grać o MP. Awans do pucharów to będzie sukces i to nie przez sezon czy dwa, niestety…

odpowiedz
Darek - 17.07.2022 / 11:09, *.chello.pl

@Wycior: Widziałeś ile kilometrów przebiegła drużyna?100 kilometrów.Kpina to mało powiedziane.Powinni mieć w okolicach 120 kilometrów lub nawet więcej. To było spacerowanie a nie gra o punkty.Za Czerczesowa to 100 kilometrów drużyna miala w 75 minucie meczu.
Za chwilkę to położną się na boisku zamiast grać i walczyć.A Ty napiszesz obiektywnie, że i tak leżelismy krócej niż nasz rywal.
Nie może być naszego pozwolenia na przechodzenie obok meczu.W końcu za to dostają pieniądze. Za wygrywanie a nie za spacerowanie po boisku. Pospacerować to i ja mogę za połowę ich pensji.Klub przynajmiej zaoszczędzi.

odpowiedz
Ju(L)ius - 17.07.2022 / 11:51, *.vectranet.pl

@Darek : Ale kojarzysz, że pół godziny graliśmy w 10....?

odpowiedz
Ehhh - 17.07.2022 / 13:58, *.t-mobile.pl

@Ju(L)ius: Mam rozumieć że w pół godziny jeden zawodnik przebiegł by 15 kilometrów więcej by średnia drużyny wyglądała w miarę dobrze.

odpowiedz