Tomasz Berkieta
REKLAMA

Tenis

Wyniki Berkiety na ME U-16

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Tomasz Berkieta zagrał w Mistrzostwach Europy do lat 16, które odbyły się w Przerowie. W turnieju singlowym legionista (rozstawiony z numerem 3) odpadł już w drugiej rundzie, musząc uznać wyższość Włocha, Lorenzo Angeliniego. W deblu, w parze z Bruno Kokotem dotarł do ćwierćfinału, a w nim lepsi okazali się Czesi - Peter Brunclik oraz Filip Hanzelin.

Wyniki Tomasza Berkiety na ME U-16 w singlu:
II runda: Tomasz Berkieta - Lorenzo Angelini (Włochy) 1-6, 4-6

Wyniki Tomasza Berkiety na ME U-16 w deblu:
II runda: Tomasz Berkieta/Bruno Kokot - Mertem Aytekin/Kerem Yilmaz (Turcja) 6-1, 7-5
III runda: Berkieta/Kokot - Manvydas Balciunas/Mees Rottgering (Holandia) 2-6, 7-5, 10-5
1/4 finału: Berkieta/Kokot - Peter Brunclik/Filip Hanzelin (Czechy) 6-7 (3), 1-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.