Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Wygrana Kielana w deblu turnieju w Łodzi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od poniedziałku w Łodzi rozgrywany jest turniej ITF M15 "Zahir Kebab Łódź Cup 2022", w ramach cyklu Lotos PZT Polish Tour, w którym wziął udział zawodnik Legii, Szymon Kielan. Legionista, na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego dotarł do półfinału singla, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Ciasia, z którym przegrał walkę o finał 3-6, 4-6.

Legionista w parze z Petrem Nouzą zwyciężył z kolei w deblu. W finale pokonali parę Słowaków - Milosa Karola i Lukasa Pokornego 7-5, 6-4.

Wyniki Szymona Kielana w singlu:
I runda: Szymon Kielan - Andrea Gola 6-2, 6-4
II runda: Szymon Kielan - Lukas Pokorny 3-6, 6-4, 6-3
1/4 finału: Szymon Kielan - Kristjan Tamm 7-5, 6-1
1/2 finału: Szymon Kielan - Paweł Ciaś 3-6, 4-6

Wyniki Szymona Kielana w deblu:
I runda: Szymon Kielan/Petr Nouza – Cigarran/Hess 6-1, 6-0
1/4 finału: Kielan/Nouza - Rajski/Wójcik 7-6(1), 7-5
1/2 finału: Kielan/Nouza - Gola/Parizzia 6-2, 4-6, 10-3
Finał: Kielan/Nouza - Karol/Pokorny 7-5, 6-4


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.