fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Piast?

Woytek

Spotkanie Legia Warszawa - Piast Gliwice oczywiście najlepiej obejrzeć z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3, do czego wszystkich serdecznie zachęcamy! Ponadto mecz transmitowany będzie na antenie Canal+ Sport a online na canalplus.com. Początek o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - PIAST
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
HejLegiaGol - 05.08.2022 / 13:54, *.plus.pl

Legii zawsze źle grało się z Puastem tak jak kiedyś z Odrą Wodzisław czy Groclinem. To może być mecz ładny ale remis będzie sukcesem.....

odpowiedz
yo! - 05.08.2022 / 10:49, *.com.pl

zbędny artykuł, przecież wiadomo, że mecz należy oglądać WYŁĄCZNIE na stadionie

odpowiedz
ochłoń - 05.08.2022 / 13:48, *.net.pl

@yo!: trybuna Torwar Yo!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.