Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Powrót Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek o godzinie 18 drużyna Legii Warszawa rozpoczęła przygotowania do piątkowego meczu z Widzewem Łódź. Pod nieobecność Kosty Runjaicia zajęcia poprowadził jego asystent Aleksandar Rogić. W treningu wziął udział Maik Nawrocki. Młody stoper w 1. kolejce doznał złamania kości twarzy, przeszedł zabieg i musiał odpoczywać przez dwa tygodnie. Przez najbliższy czas będzie trenował i grał w specjalnej masce.

W zajęciach nie wziął działu Jakub Kisiel, który w sobotnim meczu trzecioligowych rezerw doznał urazu. Pozostali zawodnicy byli do dyspozycji trenerów, w tym Lindsay Rose, który w piątek przed wcześniej opuścił boisko z powodu urazu uda lewej nogi. Reprezentant Mauritiusa na szczęście nie doznał poważnego urazu i normalnie ćwiczył z kolegami. Zajęciom z boku przyglądał się prezes klubu Dariusz Mioduski.



Po części rozgrzewkowej zawodnicy zostali podzieleni na dwa składy i rozgrywali gierki taktyczne. Sztab testował na stoperze duet Jędrzejczyk - Augustyniak.

We wtorek i środę legioniści będą trenowali o godzinie 11, a w czwartek o godzinie 14. Mecz Widzew Łódź - Legia Warszawa odbędzie się w piątek, 12 sierpnia o godz. 20:30.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Kibic - 10.08.2022 / 19:42, *.plus.pl

https://m.youtube.com/watch?v=GiGWzHgFR8A

odpowiedz
onomatopeja22 - 09.08.2022 / 16:49, *.interkam.pl

Nasze krajowe podworko zna Airamm Cabrera i Pele van Amersfort-obaj za darmo .Jacku nie dziekuj

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 09.08.2022 / 15:34, *.4.114

Śpiączka to powinien w ucho dostać za takie wejście. Cep.

odpowiedz
Felek - 09.08.2022 / 13:25, *.netfala.pl

Gdzie jest napastnik kudłata małpo!?

odpowiedz
Darek - 09.08.2022 / 13:12, *.chello.pl

Gdzie był trener?
I gdzie jest napastnik?

odpowiedz
Zbycho(L) - 09.08.2022 / 14:29, *.waw.pl

@Darek: Pojechał szukać napastnika "łowcę bramek"

odpowiedz
Dimas - 09.08.2022 / 11:58, *.play-internet.pl

Pozytywnie w formie to pierwszy stoper, Panie Jacku a gdzie napastnicy? Nie każdy mecz będzie wyglądał tak jak z Piastem działaj Pan !

odpowiedz
PawLo - 09.08.2022 / 09:46, *.mm.pl

A gdzie był Runjaić ?

odpowiedz
Syn trenera - 09.08.2022 / 09:41, *.play-internet.pl

Zieliński nierobie gdzie napastnik...

odpowiedz
Juri - 09.08.2022 / 08:29, *.centertel.pl

To jest dobra wiadomość z rana. ????

odpowiedz
Rataj - 09.08.2022 / 07:43, *.centertel.pl

Gra w takiej masce po prostu nie ma sensu.On musi się wyleczyć.Takie coś na twarzy bardzo utrudnia widzenie i dekoncentruje.Poza i ym zawodnik podświadomie oszczędza się.Legoa potrzebuje wzmocnień w obronie

odpowiedz
Quad74 - 09.08.2022 / 08:03, *.chello.pl

@Rataj: Racja, ale mimo wszystko lepszy Nawrocki w masce niż Rose czy Hanna bez maski.

odpowiedz
Mr T - 09.08.2022 / 08:23, *.mm.pl

@Rataj: dobrze, że chociaż może trenować.

odpowiedz
WdW - 09.08.2022 / 13:20, *.com.pl

@Rataj: te maski są tak podobno skonstruowane żeby pola widzenia nie ograniczać piłkarzom, co nie zmienia faktu ze dużo piłkarzy się na nie skarży że np kątem oka jest trudność coś zobaczyć co akurat dla obrońcy jest bardzo ważne żeby miał oczy dookoła głowy

odpowiedz
Rybasocho - 09.08.2022 / 06:37, *.t-mobile.pl

Wszyscy na pokład. Panowie rozszarpać ten widzew !

odpowiedz
Rado - 09.08.2022 / 00:26, *.autocom.pl

Gdzie jest napastnik???

odpowiedz
bum - 09.08.2022 / 00:55, *.129.9

@Rado:
Prijovic negocjuje z Turkami oraz Rakowem....
A amica stara się o Calitosa....

Fajnie co nie..... Heh

odpowiedz
Hiszpan - 09.08.2022 / 10:12, *.248.19

@bum: Pekhart jest słabiutki. Prijo moim zdaniem nie do wzięcia. W sumie jeśli już odgrzewamy mielone to chybaCarlitos. Ale optymalna opcja to Van Amerstorf.

odpowiedz
L57 - 09.08.2022 / 10:13, *.chello.pl

@Rado:
Napastnika nie będzie ale będą tańsze bilety, to pomysł Hyry na zapełnienie trybun.

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2022 / 14:24, *.mm.pl

@bum: N dzień dzisiejszy Carlitos byłby chyba najlepszą opcją. Sądzę jednak, że jego sprowadzenie/powrót jest bardzo mało prawdopodobny. Taki news taktuję raczej jako dziennikarską "kaczkę".

odpowiedz
floyd - 09.08.2022 / 15:39, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Carlitos? Never! Znowu by gwiazdorzyl i podzieli szatnie. Podobnie prijovic - odszedł to odszedł, ciao.

odpowiedz