Emil Krysiński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Prezes Legii w radzie nadzorczej Futsal Ekstraklasy

źródło: futsalekstraklasa.pl

W trakcie środowego Walnego Zgromadzenia członków Futsal Ekstraklasy doszło do zmian w składzie Rady Nadzorczej spółki Futsal Ekstraklasa.

W skład nowej Rady Nadzorczej weszli Rafał Franz (Piast Gliwice), Piotr Szymura (Rekord Bielsko-Biała) oraz Rafał Gnybek (Red Dragons Pniewy), Emil Krysiński (Legia Warszawa) i Karol Jurkiewicz (Dreman Opole Komprachcice).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.