Bartosz Slisz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Skupiamy się na tu i teraz

Bartosz Kuciński, źródło: Canal+ Sport

- Pokazałem się dobrze poprzednim meczu z Górnikiem. Zaliczyłem bardzo dobrą połówkę i pomogłem drużynie zdobyć jeden punkt. W tym spotkaniu akurat trener zdecydował się na dwójkę defensywnych pomocników i cieszę się, że szkoleniowiec postawił na mnie - powiedział po meczu Bartosz Slisz.

- Mówiliśmy sobie, jak wyglądały ostatnie spotkania, bo w czterech ostatnich zdobyliśmy tylko jeden punkt. Przeszłość nie jest najlepsza, ale tak jak powiedziałem, to jest przeszłość. To co było już nie wróci i ten mecz zupełnie inaczej wyglądał i inne było nasze nastawienie do tego meczu. Skupiliśmy na tym co jest tu i teraz.

- Myślę, że każdy zna Jędzę i wie jakim twardzielem jest na boisku. Tak bywa, że w meczach jest dużo twardej gry. Artur oberwał, nie mógł udzielić wywiadu, ale wiem, że wszystko będzie w porządku.
Nie znam dobrze Carlitosa, ale od początku widać, że mają z Josue bardzo dobry kontakt.

- Z tego co pamiętam, to Carlitos jest ostatnią osobą, która strzeliła bramkę z rzutu wolnego w Legii, więc myślę, że każdy o tym wie, że Hiszpan ma dobre uderzenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
1234 - 27.08.2022 / 18:04, *.t-mobile.pl

Ja wiem że większość na tym forum za nim nie przepada ale moim zdaniem Bartek jest bardzo pożyteczny. Dużo biega, zabiera piłki rywalom, pokazuje się do gry i ogólnie jest wszędzie. Moim zdaniem dużo pożyteczniejszy od Charatina.

odpowiedz
Legion - 27.08.2022 / 10:47, *.chello.pl

Co za odklejeniec. Weź idź już z Legii. Typ grał beznadziejny ubiegły sezon i w ten sezon zaczął tak, że każdego tylko irytował, a teraz napinka, że zagrał "bardzo dobrą połówkę" z Górnikiem, bo wypadł lepiej niż dramatyczny tego dnia Charatin. Czekam, aż wreszcie wróci do gry Nawrocki a Augustyniak w miejsce Slisza i nie będziemy musieli oglądać tej parodii piłkarza. Ani szybkości, ani podania, ani strzału, ani warunków fizycznych. Wystawianie gościa po to, żeby odebrał może 2 piłki przez cały mecz? Toż to sabotaż i gra w 10.

odpowiedz
kulturalny cham - 27.08.2022 / 13:24, *.46.112

@Legion: sam juz idz z Legii kibicu sukcesu
w zeszłym sezonie cała Legia poza Josue grąło ponizej minimum oczekiwań
a krytykowac to kazdy potrafi paziu

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 27.08.2022 / 17:22, *.play-internet.pl

@Legion: 100% Racji największa niemota i sabotażysta w Legii . Masakra, ze musi grac,. żeby zostac sprzedanym... Zawsze kiedy gra osłabia zespól... zero ambicji i atutów...

odpowiedz
olew - 27.08.2022 / 08:28, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze grał . Zabierał piłkę drwalom, aż miło.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.