LTC - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz Legii II z Wisłą Kraków bez udziału publiczności

źródło: Legia Warszawa

Wtorkowe spotkanie I rundy Pucharu Polski pomiędzy Legią II Warszawa i Wisłą Kraków, które odbędzie się w Legia Training Center odbędzie się bez udziału publiczności. Ze względu na wymogi bezpieczeństwa PZPN obowiązujące w rozgrywkach, mecz odbędzie się z ograniczoną liczbą osób, a wstęp możliwy będzie wyłącznie na podstawie zaproszenia od klubu.

Początek spotkania o godzinie 16:15. Bezpośrednia transmisja na kanale youtube laczynaspilka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Arek - 29.08.2022 / 23:44, *.tpnet.pl

Szkoda trochę. Jakby był na stadionie, myślę że chętnych by nie brakowało.

odpowiedz
Raf - 29.08.2022 / 22:28, *.virginm.net

Szkoda pilkarzy ktorzy wywalczyli ten puchar klub im naplul w twarz powinni w nagrode grac na glownej plycie kibicow tez nie zabrakloby

odpowiedz
oLaf - 29.08.2022 / 23:19, *.vectranet.pl

@Raf: 100% racji, sam chętnie bym przyszedł popatrzeć jak nasi Wisełkę ogrywają : )

odpowiedz
olew - 29.08.2022 / 23:27, *.vectranet.pl

@Raf: nie pozwoliliby im na wniesienie "oprawy" a ci by mecz olali i strasznie ujadali, więc w sumie dobrze klub kombinuje ...

odpowiedz
olew - 29.08.2022 / 22:15, *.vectranet.pl

Brawo Legia !

odpowiedz
jasio865 - 29.08.2022 / 21:24, *.play-internet.pl

Ależ przykład z Mielca jest zaraźliwy!!!!a może na Księżycu???rakieta na Florydzie już czeka na odpalenie!!!widać piłka nie jest dla kibiców ,pytanie :to dla kogo???!!

odpowiedz
Biała siła - 30.08.2022 / 09:26, *.t-mobile.pl

@jasio865: dla oszustów? ,Kombinatorów ,???

odpowiedz
ziutek - 29.08.2022 / 20:28, *.vectranet.pl

Jak sie nie umie zorganizować meczu z kibicami,to walkower powinien być, co za amatorka.

odpowiedz
fff - 29.08.2022 / 18:52, *.52.135

klub wyciera sobie mordę kibicami i ich niewpuszczeniem w Mielcu, a tu nie wpuszcza kibiców - nawet nie działał by wpuścić Wiślaków

odpowiedz
a tak się śmiali... - 29.08.2022 / 18:39, *.com.pl

"organizacja - stal mielec"...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 29.08.2022 / 17:52, *.enea.pl

piłka nożna - dla Kibiców !!!

odpowiedz
L fan - 29.08.2022 / 17:13, *.chello.pl

Nie można by tego meczu zrobić normalnie na L3 przecież to TSW trochę ludzi by przyszło plus karnety

odpowiedz
L - 29.08.2022 / 17:35, *.171.86

@L fan: idealnne wydarzenie zeby doecenic karnetowiczow. Zwlaszcza ze przy kupnie karnetu byly takie zdania o pierszenstwie na specjalne wydarzenia, a taki mecz bylby fajna nagroda jesli wstep mieliby tylko karnetowicze. Ale w tym klubie wola duzo mowic, a malo robic. Za miesiac wyjdzie znowu Herra przed kamere i bedzie opowiadal jak to pracuja i nad jakimi unikalnymi rzeczami mysla..

odpowiedz
L - 29.08.2022 / 16:27, *.171.86

Z meczu z Piastem robilismy wydarzenie, a teraz graja z Wisłą i gramy sobie na boisku treningowym za zamknietymi drzwiami. Dziwna decyzja...

Swoja droga, przy nieuzywanym boisku treningowym na Ł3 nie mozna zrobic z niego mini stadionu gdzie gralyby rezerwy? Jest miejsce na male trybunki od strony stadionu, zaplecze tez jest zeby dopuscic obiekt do meczow.

odpowiedz
Wycior - 29.08.2022 / 16:54, *.vectranet.pl

@L: budowa nawet mini trybun kosztuje. Zabezpieczenie meczów z kibicami (nawet z ograniczeniem ich liczby) też. Przychodów nie daje to żadnych. W związku z powyższym odpowiedź jest jasna.

odpowiedz
Peter - 29.08.2022 / 17:17, *.vectranet.pl

@L: Za starych, dobrych czasów boisko boczne przy Ł3 przystosowane było do rozgrywek trzeciego szczebla ligowego. Były małe trybuny i nawet prowizoryczny sektor dla gości za jedną z bramek od strony Łazienkowskiej. To jest skandal żeby taki mecz odbywał się na zadupiu poza Warszawą, w dodatku bez publiczności...

odpowiedz
L - 29.08.2022 / 17:26, *.171.86

@Wycior: nie no daj spokoj. To jest Legia a nie jakis osiedlowy klubik, ktory liczy takie smieszne koszta :D Poza tym, przeciez obecnie mecze sa zabezpieczane bo na kazdy mecz rezerw mozesz przyjsc na te trybunke, ktora jest w Urszulinie, a co dopiero taki mecz raz na 2 lata w ogolnopolskim PP. Wiec w czym problem? Zamkniecie meczu z Wisla nie ejst spowodowane kosztami tylko tym zeby kibice Wisly sie nie wbili.

odpowiedz
L - 29.08.2022 / 17:32, *.171.86

@Peter: dokladnie. Nadal sa te trybunki przy bocznym a za bramka leza jeszcze te stelarze z krzeselkami po tym prowizorycznym sektorze gosci. Tylko, ze tam jest juz od lat sztuczne boisko (kryte balonem na zime) dla dzieciakow a wieczorami dla biznes clubu, ale obok mamy nieuzywane w ogole boisko odkad sie przeprowadzilismy do Urszulina wiec albo tam zagospodarowac tak zeby sie gralo, albo zamienic boiska tak zeby sztuczne bylo blizej stadionu a od Mysliwieckiej naturalne i tam grac mecze rezerw i CLJ (moze wrocilibismy nawet do trybuny Korty jak kiedys sie sledzilo treningi. Ale po co, lepiej grac na wypizdowie. Nawet dla takich mlodych z CLJ byloby to fajne, ze trenuja tam jak 1. druzyna a na mecze jezdza na stadion, co prawda na boczne boisko ale jednak. Fajna namiastka.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 29.08.2022 / 22:25, *.play-internet.pl

@L: Dobry pomysł, napisz do klubu, moze Herra to przymyśli. Przynajmniej jakaś część spotkań, a tego meczu rezerw w PP to szkoda aby grać w ośrodku treningowym. Mecze są dla kibiców, wszyscy muszą to zrozumieć!

odpowiedz