Tomasz Bartnik na ME we Wrocławiu - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Tomasz Bartnik 23. na ME w Kdw3x40

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas trwających we Wrocławiu mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym zawodnicy walczą nie tylko o medale, ale i kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Tomasz Bartnik z sekcji strzeleckiej Legii, w konkurencji karabin 3 postawy nie zakwalifikował się do finałowej ósemki i z wynikiem 586-33x, uplasował się na miejscu 23.

Legionista w pozycji klęczącej zdobył 198 pkt. (99 i 99), siedzącej 197 (99, 98), a stojąc 191 pkt. (96 i 95). By awansować do finału, legioniście zabrakło czterech punktów. Na ME Bartnik rywalizować będzie jeszcze w konkurencji karabin 3 postawy Mix, w parze z Anetą Stankiewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.