Szymon Kielan z nowym trenerem, Mateuszem Kowalczykiem
REKLAMA

Tenis

Szymon Kielan zmienił trenera

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii, Szymon Kielan zajmujący 708 miejsce w rankingu ATP, zakończył współpracę z dotychczasowym trenerem Piotrem Gadomskim oraz specjalistą od przygotowania fizycznego Grzegorzem Redą. Nowym szkoleniowcem 19-latka został Mateusz Kowalczyk.

35-latek w tym roku zakończył tenisową karierę. Ma na swoim koncie jeden tytuł w ATP Tour zdobyty w 2014 roku. - Dziękuję szkoleniowcom za owocną współpracę. Zrobiliśmy kawał dobrej roboty, było wiele potu i dużo uśmiechu. Ten rok wiele dla mnie znaczy i jest to wielki krok w przód, ku grze pro i dalszemu rozwojowi. Dziękuje, że byliście ze mną i wkładaliście w to całe swoje serce i czas - powiedział Szymon dziękując dotychczasowym trenerom.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Autor - 18.09.2022 / 01:22, *.com.pl

Sensacja!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.