fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobiety

Legia Ladies 4-1 Zamłynie Radom

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies wygrała dziś w III-ligowym spotkaniu rozegranym w Legia Training Center z drużyną Zamłynia Radom 4-1 (2-1). Bramki dla naszego zespołu zdobyły Amelia Przybylska (3) oraz Maria Komala.

Legionistki z 12 punktami na koncie zajmują 6. miejsce w tabeli. Za tydzień nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z Ekosport Białystok - w sobotę o 15:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.