fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 11. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W ubiegłą sobotę rozegrana została 11. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa przegrała 0-1 w wyjazdowym spotkaniu z Pilicą Białobrzegi. Ten wynik oznacza spadek rezerw z 6 na 7 miejsce w tabeli. Mimo porażki z ostatnią Concordią Elbląg, liderem pozostaje Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Następne mecze zaplanowano na 15 i 16 października.11. kolejka:
Jagiellonia II Białystok 1-1 (1-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź 2-1 (1-0) Broń Radom
Unia Skierniewice 2-0 (2-0) Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo 1-1 (1-0) Sokół Ostróda
Concordia Elbląg 2-0 (0-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 3-2 (1-2) Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 (1-1) Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
Warta Sieradz 0-1 (0-1) Błonianka Błonie

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.