REKLAMA

Strzelectwo

Medale legionistów w memoriale L. Kałuży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W rozgrywanym we Wrocławiu strzeleckim memoriale Leopolda Kałuży zawodnicy Legii zdobyli cztery medale. Rafał Ciszkowski zwyciężył w konkurencji pistolet pneumatyczny, drugie miejsce w karabinie pneumatycznym zajęli Wilhelmina Wośkowiak oraz Maciej Wojtasiak.

Brązowy medal (wraz z Zuzanną Polańską z Neptuna Kosakowo) w pistolecie Mix juniorów zdobył Maciej Zygmuntowski. Zygmuntowski zdobył także brąz w pistolecie pneumatycznym juniorów.

Pozostałe wyniki legionistów:
Karabin pneumatyczny seniorów: 4. Maciej Wojtasiak
Pistolet pneumatyczny juniorek: 6. Wilhelmina Wośkowiak
Pistolet pneumatyczny seniorek: 6. Katarzyna Klepacz
Pistolet pneumatyczny seniorów: 8. Rafał Ciszkowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.