REKLAMA

MŚ 2022: Ostatnie grupowe mecze

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj rozegrane zostaną ostatnie grupowe mecze podczas mistrzostw świata w Katarze. Pewne jest, że z grupy H wyjdzie Portugalia. Ostatnie spotkania pokażą, kto do niej dołączy. Podobnie jest w grupie G, gdzie awansu pewna jest już Brazylia.Piątek 02.12.
godz. 16:00 Korea Południowa - Portugalia (grupa H)

godz. 16:00 Ghana - Urugwaj (grupa H)

godz. 20:00 Kamerun - Brazylia (grupa G)

godz. 20:00 Serbia - Szwajcaria (grupa G)


Prosty bonus na start od Fortuny
Fortuna ma dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon za maksymalnie z 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Pełny terminarz, wyniki i tabele Mistrzostw Świata 2022

Biało-Czerwona LL! Info z Mundialu -> legionisci.com/polska

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.