Spięcie między Augustyniakiem i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaż i video ze sparingu z GKS-em Tychy

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek Legia wygrała pierwszy zimowy sparing. Podopieczni Kosty Runjaicia okazali się lepsi od GKS-u Tychy. Bramki dla "Wojskowych" w drugiej połowie zdobyli Robert Pich, Maciej Rosołek i Igor Strzałek. W pierwszej części meczu czerwoną kartkę otrzymał Josue, który nie potrafił utrzymać nerwów na wodzy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z LTC.

Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Woytka
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Moran - 06.12.2022 / 23:48, *.telkab.pl

Ten josue to jest chory na glowe

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.