Mike Drużga
REKLAMA

Boks

Mike Drużga pięściarzem KB Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Mike Drużga oficjalnie dołączył do Klubu Bokserskiego Legia. Urodzony w 2005 roku w Strzelinie pięściarz w ostatnich tygodniach miał już okazję zadebiutować z eLką na piersi.

Mike trenuje boks od dziesięciu lat, i ma na swoim koncie takie sukcesy jak tytuł mistrza Polski w roku 2021, dwukrotne mistrzostwo Dolnego Śląska, złoty medal Pucharu Polski (2022) oraz uczestnictwo w Mistrzostwach Europy Juniorów.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Greeder - 08.12.2022 / 16:08, *.175.67

a dlaczego nie Michał tylko Mike (chyba po Tysonie)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.