REKLAMA

Typujecie

Wasze legijne wróżby na 2023 rok!

Redakcja

Piąty rok z rzędu zapraszamy do zabawy w legijne wróżby, czyli typowanie co wydarzy się w najbliższych 12 miesiącach. Przygotowaliśmy formularz z serią pytań i propozycje odpowiedzi. Wybierajcie te, które waszym zdaniem wydarzą się. Jeżeli na końcu formularza podacie adres e-mail, otrzymacie szansę na zgarnięcie nagrody niespodzianki. Na początku 2024 roku podsumujemy te wróżby, a osoba z największą liczbą trafień zostanie uhonorowana :)

LEGIJNE WRÓŻBY 2023
WYTYPUJ CO WYDARZY SIĘ W NAJBLIŻSZYCH 12 MIESIĄCACHRozliczenie wróżb z 2022 roku.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
BRL - 02.01.2023 / 20:44, *.chello.pl

Legia nie wyprzedzi Rakowa, ale na koniec sezonu zajmie pewne drugie miejsce. Trener Runjaic ustabilizuje formę, dopracuje maszynę.

Mladenovic pójdzie za 2,5 mln euro, ale Josue jednak zostanie. Rosołek pójdzie, przyjdzie niezła 9,ale bez szału.

W lidze konferencji będziemy mieć 2 miejsce w grupie, na koniec jesieni też 2 w lidze, ale na styk z Rakowem. W Europie trafi się nam jakiś ciekawy kibicowsko rywal, będzie afera o jakieś wyolbrzymione incydenty wyjazdowiczów, a do nas nie z kolei przyjadą, albo w małej grupie.

Poza tym powoli do przodu. Mioduskiego nadal będą chcieli zwolnić, ale aż tak razić już nie będzie, Zielek będzie w miarę spinać temat.

Szczęśliwego Nowego Roku

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 02.01.2023 / 13:33, *.btcentralplus.com

Nowy wlasciciel. I nie kolejny zlodziej !!!!!

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 02.01.2023 / 12:57, *.plus.pl

Oczywiście wszystkim przeszkadza właściciel, a gamonie co nie potrafią prosto kopnąć piłki są bezkarni, po meczu gromkie "dzięki za walkę" i "nie poddawaj się!" i dalej się to będzie kręcić

odpowiedz
pnk - 02.01.2023 / 18:03, *.chello.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Mamy takich grajków, na jakich nas stać. A dzięki komu stać nas tylko na takich grajków?

odpowiedz
LewLegia - 02.01.2023 / 12:24, *.net.pl

Najlepszą wróżbą będzie zmiana właściciela klubu. To życzenie, które stanie się wróżbą.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.