Mateusz Gliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Gliński odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

31-letni Mateusz Gliński po blisko 5-letniej grze w barwach futsalowej Legii, odchodzi z naszego klubu. W obecnym sezonie dotychczasowy kapitan drużyny zagrał w dziewięciu meczach, w których zdobył dwie bramki. W regularnej grze w tym sezonie przeszkadzały mu kontuzje.

Gliński do Legii trafił przed sezonem 2019/20, kiedy legioniści występowali w II lidze. Z naszym klubem wywalczył dwa awanse - najpierw do I ligi, a później do ekstraklasy. W sezonie 2020/21 na zapleczu ekstraklasy, rozegrał 22 mecze ligowe, w których zdobył 13 bramek, tym samym miał spory udział w wywalczeniu awansu.

W najwyższej klasie rozgrywkowej, przez półtora sezonu, rozegrał łącznie 27 meczów w barwach Legii, w których zdobył 9 bramek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 05.01.2023 / 00:43, *.chello.pl

Dziękujemy za grę i życzymy powodzenia!

odpowiedz
majus - 04.01.2023 / 15:18, *.tpnet.pl

jest też jeden potwierdzony (tak wynika z informacji na stronie futsalekstraklasy) - Rui Pinto - grał juz w FE w Piaście i Górniku polkowice - sławny LELE ;)

odpowiedz
majusL@legionista.com - 04.01.2023 / 13:27, *.214.95

nie dobrze. poki same trnasfery out ......

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.