fot. Joanna Bydler
REKLAMA

Futsal

Sprzedaż biletów na mecz futsalistów z Widzewem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na spotkanie futsalowej ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Widzewem Łódź, które rozegrane zostanie w czwartek, 26 stycznia o godzinie 17:45 w hali przy ulicy Gładkiej 18. Bilety kupować można TUTAJ. Spotkanie będzie transmitowane na żywo przez TVP Sport.

Wejściówki kosztują 12 złotych (ulgowe, dla dzieci w wieku 3-12 lat oraz osób niepełnosprawnych) oraz 17 złotych (normalne) i nabywać je można jedynie przez Internet. W dniu meczu przy wejściu do hali nie będzie sprzedaży biletów. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny!

Termin meczu: czwartek, 26 stycznia 2023 roku, g. 17:45
Adres hali: Warszawa, ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Cena biletów: 12 zł (ulgowy) oraz 17 zł (normalny)
Transmisja: TVP Sport


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.