Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-1 Warta Sieradz

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 13. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała z Wartą Sieradz 2-1. Wszystkie bramki padły przed przerwą. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 28 października, na wyjeździe z GKS-em Wikielec.

W 7. minucie padła pierwsza bramka dla Legii. Dobre podanie z prawej strony posłał Mateusz Możdżeń, piłkę przejął Adam Ryczkowski, zagrał przed bramkę, a tam nogę dołożył Robert Pich. W 10. minucie było już 2-0. Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzał Jan Ziółkowski, trafił jednak tylko w poprzeczkę, po chwili skutecznie dobił własny strzał. W 37. bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Paweł Koncewicz-Żyłka. W 86. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Koncewicz-Żyłka.

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (2-1) Warta Sieradz
1-0 - 7' Robert Pich
2-0 - 10' Jan Ziółkowski
2-1 - 37' Paweł Koncewicz-Żyłka

Legia: 1. Jakub Zieliński – 20. Michał Zięba (88' 26. Kacper Wnorowski), 18. Damian Byrtek, 24. Jan Ziółkowski, 16. Patryk Konik – 15. Sebastian Kieraś (60' 17. Julien Tadrowski), 14. Mateusz Możdżeń, 8. Aleksander Waniek – 23. Szymon Grączewski (60' 7. Jakub Jędrasik), 11. Adam Ryczkowski (88' 9. Maksymilian Stangret), 30. Robert Pich (75' 27. Cyprian Pchełka)

Warta: 22. Mateusz Ludwikowski - 3. Krystian Adamiak, 4. Paweł Koncewicz-Żyłka, 14. Seweryn Michalski, 16. Mateusz Lis, 20. Szymon Pietrzak, 23. Adrian Filipiak, 17. Piotr Mielczarek (61' Mateusz Borcuch), 26. Jakub Piela (68' Shingo Koreeda), 18. Przemysław Kita, 87. Bartłomiej Kręcichwost (80' Bartłomiej Maćczak)

żółte kartki: Koncewicz-Żyłka, Michalski, Filipiak, Adamiak
czerwona kartka: Koncewicz-Żyłka (w 86' za drugą żółtą)