Wiktor Kamiński - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 3-1 Wissa Szczuczyn

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 28. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała 3-1 z Wissą Szczuczyn. Do przerwy legioniści prowadzili 3-0. W najbliższą sobotę o godzinie 13 stołeczny zespół zmierzy się na wyjeździe z Unią Skierniewice.

Fotoreportaż z meczu - 22 zdjęcia Woytka

W 26. minucie padła pierwsza bramka dla Legii. po złym wybiciu przez obrońcę piłkę przejął Kacper Skwierczyński, zagrał do Filipa Laskowskiego, a ten wrzucił w pole karne. Jeszcze główkował jeden z legionistów, po czym piłka trafiła do Wiktora Kamińskiego, który fenomenalnym uderzeniem umieścił ją w siatce. Minutę później wynik podwyższył Dawid Dzięgielewski, który dostał dobre podanie z prawej strony. Napastnik Legii jeszcze pośliznął się przed oddaniem strzału, ale i tak zdołał zdobyć bramkę. W 30. minucie legioniści byli bliscy podwyższenia wyniku, ale co się odwlecze... W 33. minucie Kacper Skwierczyński otrzymał dalekie podanie, zbiegł niemal do końcowej linii, wszedł w pole karne, minął przeciwnika i prawą nogą posłał piłkę do bramki. Jeszcze próbował interweniować bramkarz, ale piłka tylko musnęła jego ręce.

W 84. minucie goście zdobyli honorową bramkę. Piłki dośrodkowanej z rzutu wolnego nikt nie przeciął i zaskoczyło to Macieja Kikolskiego, futbolówka zakręciła się w kierunku bramki i od słupka do niej wpadła.

III liga: Legia II Warszawa 3-1 (3-0) Wissa Szczuczyn
1-0 26' Wiktor Kamiński
2-0 27' Dawid Dzięgielewski
3-0 33' Kacper Skwierczyński
3-1 84' Patryk Koncewicz

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 17. Nikodem Niski, 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik, 5. Bartosz Widejko (59' 19. Jakub Kwiatkowski) - 3. Jakub Czajkowski (69' 2. Miłosz Pacek), 6. Filip Laskowski (73' 14. Kacper Gościniarek), 8. Patryk Pierzak, 21. Kacper Skwierczyński - 24. Wiktor Kamiński, 7. Dawid Dzięgielewski (59' 15. Damian Warnecki)