Jakub Kwiatkowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 33. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała 1-1 na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie po trafieniu Kamila Szymczaka. W 20. minucie wyrównał Jakub Kwiatkowski. W drugiej części meczu nie padła żadna bramka.

Ostatnie spotkanie ligowe w sezonie legioniści rozegrają w sobotę, 18 czerwca o godz. 17 w Legia Training Center, rywalem będzie Znicz Biała Piska. Trzy dni wcześniej zespół Legii zmierzy się w finale mazowieckiego Pucharu Polski z Legionovią Legionowo. Mecz odbędzie się w środę, 15 czerwca o godz. 19 na stadionie Hutnika w Warszawie.

III liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 3' Kamil Szymczak
1-1 - 20' Jakub Kwiatkowski (dobitka strzału Jordana Majchrzaka)

Legia: Jakub Kowynia – Miłosz Pacek (73' Dawid Dzięgielewski), Kacper Wnorowski, Patryk Konik, Bartosz Widejko – Kacper Skwierczyński (73' Jakub Jędrasik), Kacper Gościniarek (59' Jakub Czajkowski), Filip Rejczyk, Jakub Kwiatkowski – Jordan Majchrzak (58' Wiktor Kamiński), Arkadiusz Ciach (86' Dawid Kiedrowicz)