fot. Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

Wyniki 7. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrana została 7. kolejka III ligi grupy 1. Legia II Warszawa przegrała 1-2 z aktualnym liderem, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, po bramce w samej końcówce meczu. Mławianka Mława zwycięstwem 4-1 z Błonianką Błonie kontynuuje serię sześciu wygranych z rzędu i również jest na czele tabeli z taką samą liczbą punktów co Świt. Następna kolejka zostanie rozegrana 16, 17 oraz 18 września.
Wyniki 7. kolejki:
ŁKS II Łódź 0-4 (0-1) Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 1-2 (1-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice 0-1 (0-1) Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg 2-3 (2-1) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo 4-1 (3-0) Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława 4-1 (1-1) Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów 2-3 (1-2) Sokół Ostróda
Pilica Białobrzegi 0-0 Ursus Warszawa
Warta Sieradz 0-4 (0-2) Broń Radom

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.